League of Legends

League of Legends’a Uzay Serüveni Etkinliği geliyor

Riot Games, League of Legends’a çarşamba günü gelmesi beklenen 8.18 yamasıyla oyuna 6 yeni kostüm ve yeni bir oyun modunun ekleneceğini açıkladı.

Büyük bir etkinlik olması beklenen Uzay Serüveni’nin kostümleri bugün Riot Games tarafından tanıtıldı. Kostümlerin geleceği şampiyonlar; Ziggs, Sona, Yasuo, Malphite, Kayn ve Jinx olacak. Uzay Serüveni Kayn kostümü ise Efsanevi kostüm adı altında mağazada yerini alacak. Etkinlik PBE’ye gelmeden direkt olarak yeni yamayla birlikte oyuncuların beğenisine sunulacak. Yeni çıkacak kostümleri daha önceden olduğu gibi yine video yoluyla tanıtmayı seçen şirket başarılı eseriyle bir kez daha beğenileri toplamayı başardı. Bugün resmi hesaptan paylaşılan videoda karakterlerin oyun içinde tam olarak nasıl bir görüntüsü olacağını göremiyoruz ancak genel bir fikir sahibi olmak için yeterli görüntü mevcut.

Yeni gelecek olan oyun modunda ise amacımız Ziggs’i kurtarmak. Ziggs’i kurtarma yolunda ise Kayn bizi durdurmaya çalışacak. Zorluk seviyesini seçebileceğimiz oyun modunu her oynadığımızda şampiyonumuz için kalıcı güçlendirmeler alabileceğiz. Bu güçlendirmeler sadece Uzay Serüveni modunda kullanılabilecek.

Oyuncuların heyecanla beklediği etkinliğin nasıl bir etki yaratacağını merakla beklemekteyiz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir