League of Legends

Valkrin ve Gosu TSM’e katıldı

Amerika sunucusunun en popüler yayıncılarından Gosu ve Valkrin, TSM organizasyonuna katıldı. Oyuncular resmi olarak ‘yedek oyuncu’ statüsünde kadroya katılmış olmalarına rağmen, organizasyonun amacının tamamıyla marka reklamı yapmak olduğu biliniyor.

TSM’in resmi sitesinde yaptığı açıklamaya göre Valkrin sadece yayıncı olarak değil, ciddi bir yedek oyuncu olarak organizasyona katıldı. Aynı ciddiyeti Gosu’nun oyuncu olarak gelişiminde de göstereceğini söyleyen takımın sahibi ve aynı zamanda eski orta koridor oyuncusu Reginald, Gosu’yu mental olarak profesyonel sahneye yetiştireceklerini söyledi.

Hi im Gosu ismi ile oynayan Gosu, Vayne oyunları ile tanınmakta. Oyuncunun son zamanlarda yaşadığı buhranları atlatıp TSM’e katılması oldukça sevindirici bir haber. Öte yandan Valkrin de yayın açtığında en az 10 bin izleyici toplayan bir oyuncu. Geçtiğimiz bir yıl boyunca çizgisini bozmayan ve eğitici yayınlar yapan Valkrin’in TSM’e katılması ile beraber organizasyon büyük bir reklam yapmış olacak. İronik bir şekilde, takımda nişancı olarak görev alan Doublelift ile Valkrin’in arası bilindiği üzere pek iyi değil. Yedek oyuncu olan Valkrin’in, Yellowstar’ın herhangi bir aksilik sonucu oynayamaması durumunda Doublelift ile maça çıkması ile beraber ortaya ilginç durumlar çıkabilir.

Öte yandan Reginald’ın Twitch’teki en iyi yayıncılardan ikisini organizasyona katması da profesyonel reklamcılık açısından büyük bir hamle. On binlerce yayıncı toplayan bu ikili, TSM’e reklam anlaşmaları ile büyük paralar getirecekmiş gibi gözüküyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir