League of Legends

Warwick güncellemesi ile alakalı bir fragman paylaşıldı

Şampiyon güncellemeleri konusunda son yıllarda başarılı bir grafik çizen Riot Games, Warwick güncellemesinden kısa bir süre önce hazırlamış olduğu fragmanı yayınladı. Fragman birinci tekil şahıs gözü ile çekilirken, görüntülerde kahramanımız ile Singed’in Warwick’ten kaçışını izliyoruz. 

Riot Games, Sezon 7’nin başlamasına çok az kala sıradaki şampiyon güncellemesinin sahibi Warwick’in konu alındığı bir fragman paylaştı. Animasyon kalitesi konusunda yaptığı her işin üstüne koyarak devam eden şirket, “Zaun’un Belası Warwick” başlıklı animasyonunda da harika bir iş çıkarmış gibi gözüküyor. Paylaşılan videoda ne yazık ki güncellemenin detaylarına dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Sinematik fragmanlarında ufak detaylara önem gösteren Riot Games, Warwick’in kapıda pençeleri ile bıraktığı izin kendi logosu gibi gözükmesini de sağlamış. Bununla beraber oyun severler fragmandaki “Bioshock” havasını fark etmeden geçemedi. Karanlık ve karmaşık endüstriyel bir şehirde geçen hikaye, League of Legends seyircileri tarafından da oldukça beğenildi.

Öte yandan şampiyona getirilecek güncelleme hakkında fikir yürütme imkanına da sahibiz. Öncelikle görsel tasarımının eski Warwick’e göre ciddi anlamda geliştirildiğini görmek mümkün. Kurtadam ve bilimsel çalışmanın sonucu Frankenstein benzeri bir yaratık haline gelen şampiyonun formu çok daha fazla kurda benzerken, sırtındaki mekanik kısmın fiziki olarak Warwick’i çok daha korkunç bir hale getirdiğimi söylemek mümkün. Ayrıca Warwick’in kanın kokusunu aldığında mekanik kısmının turuncu şeklinde parladığını da görmüş olduk. Elbette herkesin ilk aklına gelen şey şampiyonun yetenek kitinde uzun mesafe sıçrayışın olacağıydı. Bu konuda herhangi bir bilgi bulunmazken, hali hazırda çok kötü bir durumda olan nişancı rolünün yeni Warwick ile daha da zorlu bir hal alacağını da ekleyebiliriz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir