League of Legends

Yellowstar, Fnatic’e geri döndü

Team SoloMid takımından ayrılan tecrübeli destek oyuncusu Bora “Yellowstar” Kim, Fnatic’e geri döndü.

2015 sezonunun bitmesinin ardından beklenmedik bir şekilde Fnatic’ten ayrılan Yellowstar NA LCS takımlarından TSM’in yolunu tutmuştu. 2016 sezonuna yeniden yapılanmayla giren Team SoloMid’in bu transferi kitlelerce büyük bir yankı uyandırmıştı. Bahar mevsiminde lig aşamasında kendisinden beklenileni tam anlamıyla veremeyen TSM altıncı olmuş ve büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Takım, mevsim finallerinde toparlanmayı başarsa da finalde CLG’ye 3-2 kaybederek şampiyonluğu kaçırmıştı.

Team SoloMid’e yüksek maaşın yanı sıra mutlak bir başarı için de katılan Yellowstar’ın kaybedilen şampiyonluğun ardından takımdan ayrılacağı dedikoduları gündeme oturmuştu. Bir süre sonra bu dedikodular gerçeğe dönüştü ve TSM destek oyuncusu aramaya başladığının duyurusunu yaptı. Bu haberin hemen ardından da yıldız destek oyuncusu resmen Team SoloMid’den ayrıldığı bilgisini hayranlarıyla paylaşmıştı. Tecrübeli destek oyuncusu TSM’den ayrılınca akıllara ilk olarak Fnatic’e geri döneceği düşüncesi geldi.

Yine sosyal medyada da oyuncunun kesin olarak Fnatic’e döneceği hakkında fazlasıyla yorumlar yapılmaya başlanmıştı. Oyuncunun birçok hayranının beklentisi gerçek oldu ve Yellowstar resmi olarak takıma geri döndü. Paylaştığı güzel bir video ile oyuncunun takıma geri döndüğünü duyuran Fnatic böylece kendi hayranlarına da büyük bir sevinç yaşattı. Bahar mevsiminde normal sezonu altıncı bitiren ve finallerde üçüncü olan Fnatic’in, kaptanın yuvaya dönmesiyle yaz mevsiminde neler yapacak büyük bir merakla bekliyoruz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir