League of Legends

Yeni şampiyon Rhaast ve Kayn’dan ilk görüntüler sızdırıldı

League of Legends’a getirilecek şampiyon konusunda farklı konseptler denemeye devam eden Riot Games, son olarak yine form değiştiren bir şampiyon yayınlayacağını açıklamıştı. Çinli bir video sitesinde düşen görüntülere göre ise bu şampiyonun adı Rhaast ve Kayn.

Geçtiğimiz ay yayınlandığından beri ilk defa çift şampiyon çıkaran Riot Games, Xayah ve Rakan ile farklı bir tarz denemişti. Rhaast ve Kayn ise şu ana kadar resmi olarak yapılan açıklamaların tamamına uyuyor gibi. Sızdırılan video şu şekilde:

Gördüğünüz üzere şampiyonun iki formu bulunuyor. Shadow Assasin formunda iken şampiyonun yetenekleri bir miktar Yasuo’ya benziyor. Rhaast ve Kayn, bu formdayken rakiplerine doğru pozisyonunu değiştirebiliyor ve kitle kontrol uyguluyor. Darkin formunda ise şampiyon daha hızlı otomatik saldırı yapıyor ve daha çok hasar veriyor. Pasif olarak ise katlettiği şampiyonların ruhunu hasat eden Rhaast ve Kayn, böylelike form değiştiriyor.

Şampiyonun henüz ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Öte yandna videonun otantiktliği bu bilgilerin sızdırıldığı yönündeki düşünceyi kuvvetlendiriyor. Şampiyonu tasarlayan DanielZKlein’ın daha önce Reddit’te paylaştıkları da sızdırılan video ile fazlasıyla uyumlu. Son olarak form değiştiren bir şampiyonu en son 2014 yılında çıkaran (Gnar) Riot Games’in Rhaast ve Kayn ile nasıl bir şampiyon ortaya çıkardığını hep beraber bekleyip göreceğiz.

1 Yorum

1 Yorum

  1. ilyas

    27 Haziran 2017 at 12:51

    Doracım nerdesinnnnn

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir