League of Legends

YouthCREW, Dark Passage’a karşı rahat bir galibiyet aldı

2018 Yaz Mevsimi birinci haftanın son gününde Dark Passage ile karşı karşıya gelen YouthCREW, rakibine sadece iki skor ve üç kule vererek galibiyete ulaştı.

Şampiyonluk Ligi heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Mevsime iyi başlayan YouthCREW ile yepyeni bir kadroyla Vadi’ye inan Dark Passage arasındaki karşılaşmada iki takım da sıradan olmayan tercihlere yöneldi. YC’de üst koridorda Darius ve orta koridordaki Yasuo öne çıkarken DP’de uzun zamandır görmediğimiz Azir Vadi’ye indi.

DP’nin hasar anlamında eksik kalacağı tahmin edilen karşılaşmada YC üst koridora fazlasıyla yatırım yaptı. Darius ile Dr. Mundo’yu dört defa öldüren Elwind, bu yatırımın hakkını maçın sonunda verdi. Orta koridordaki Azir’den hiçbir verim alamayan DP, erken dakikalarda aldığı Baron’u altında geri dönmek için kullansa da Darius ile eşyalarını almış Yasuo’ya karşı takım savaşlarında hiçbir şey yapamadı.

Fiddlesticks ile savaşları başlatan YC’de Elwind flank pozisyonlardan gelerek rakibin dengesini bozdu ve takım savaşlarının kazanılmasında büyük rol oynadı. Üç oyuncuyu öldürdükten sonra Baron’u alan YC, maçı tamamlayarak haftayı galibiyetle kapattı.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir