League of Legends

Yükselme Ligi’nin yeni takımı Red Flag duyuruldu

2016 Türkiye Yükselme Ligi Kış Mevsimi’nde mücadele edecek olan ligin yeni takımı Red Flag eSports Club, Facebook üzerinden yapılan açıklama ile resmen kadrosunu duyurdu. Daha önce yazdığımız habere paralel olarak bir veteran ve dört adet genç ve yetenekli oyunculardan oluşan takımın kadrosu şu şekilde oluştu:

  • Mert “Brolia” İlgün
  • Anıl “DecagonMoon” Öztürk
  • Nikos “Frost” Psomas
  • Cihan “meân” Battal
  • Dimos “WildPanda” Dimitriadis (Kaptan)

Takımın kaptanı olan WildPanda, ‘veteran’ statüsündeki tek oyuncu. Forg1ven gibi dünyaca ünlü yıldız bir nişancı ile beraber oynama şansı yakalamış olan WildPanda’nın, takıma tecrübe anlamında katacaklarının bir hayli büyük olacağı düşünülüyor. Bunun yanında şu anda Yunanistan’ın en iyi orta koridor oyuncusu olarak gösterilen “Frost” da takımda Şampiyonluk Ligi’ne yükselmek için mücadele edecek.

Brolia ve meân, kelimenin tam anlamıyla takımdaki genç yetenekler olarak göze çarpıyor. Dark Passage ve BPI Academy takımlarında oynamış meân’dan beklentiler oldukça yüksek. Öte yandan Zone eSports’dan tanıdığımız Brolia’nın doğru yönetim kadrosu ve iyi bir koçla harikalar yaratma potansiyeli bulunmakta. Uzun zamandır NumberOne takımında oynayan, Jarvan IV ve Evelynn gibi şampiyonları oldukça seven Decagon Moon ise takımın ormancısı olarak görev alacak.

Takım koordinatörü olan, LoL TV’de de sunuculuk yapmış Eren “Zenith” Aydın Facebook üzerinden takım ile ilgili şu cümleleri sarf etti:

Brolia, Decagon, Frost ve Mean gibi yetenekli genç oyuncular ve WildPanda gibi Balkanların en tecrübeli ve başarılı destek oyuncusunu kadromuzda bulunduruyoruz, bu kadronun sinerjisinden ve azminden çok etkilendim, yeni bir oluşum altında başarılı sonuçlar alacağımıza inanıyorum.

Biz de 5Mid ekibi olarak Red Flag eSports Club’a Türkiye Yükselme Ligi’nde başarılar diliyoruz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir