Overwatch

Blizzard, Torbjörn güncellemesi üzerinde çalışıyor

Sık sık değişime uğrayan Overwatch’ta Blizzard’ın en son hedefi Torbjörn oldu. Symmetra’nın güncellenerek destek kategorisinden kaldırılması, Sombra’nın sınırsız görünmez olabilmesi ve bir hamsterın oyuna dahil olması gibi art arda gelen haberlerden sonra Torbjörn’ün güncelleme alacağı haberi de yerini aldı.

Overwatch oyun direktörü Jeff Kaplan, oyunun forumunda son olarak Symmetra’nın güncellenerek oyuna dahil olması ve çok önemli olarak görülen Sombra’nın güncellenmesinden sonra tüm odaklarını Torbjörn üzerine çevirdiklerini, gelecek güncelleme hakkında detay veremeyeceğini fakat hero’nun turretleri ve silahına onlarca yeni yetenek ve eklenti deneyerek sıkı bir değişimden geçtiğini belirtti. Bu değişikliklerin ne olacağının netleşmesinden sonra iletişimi arttıracağını söyledi.

Blizzard Nisan ayının sonlarında Torbjörn’e eninde sonunda bir güncelleme yapacaklarının haberini vermiş fakat Symmetra’nın daha öncelikli olduğu yorumunda bulunmuştu. Ayrıca kahraman tasarımcısı Geoff Goodman, eski kahramanların sürekli yenilenmesinin öncelikli bir hedef olarak görülmediğini ama bu kahramanların oyuna adapte olması için bazı dengelemeler alması yerine ciddi oynanış değişikliklerinden geçmesinin daha faydalı olacağını düşündüklerini söyledi.

Torbjörn’ün oynanış güncellemesine dair herhangi bir zaman belirtilmedi fakat 12. sezonun başlamasından önce hazır olması bekleniyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir