Overwatch

Detroit Renegades, Overwatch takımını resmen duyurdu

Sosyal medyadan yapılan açıklama ile eski Kingdom eSports kadrosunun artık resmen Detroit Renegades adını aldığı duyuruldu.

Eski Kingdom eSports kadrosu, 3 Ocak’tan bu yana Renegades adına Overwatch Winter Premier’de boy gösteriyordu. Cumartesi günü sosyal medyadan yapılan duyuru ile takım resmen Renegades’in bünyesine katıldı.

Kadronun büyük kısmını Winter Premier’in ilk elemelerini geçen eski Kingdom oyuncuları oluştursa da bazı yeni transferler de bulunuyor. Tempo Storm takımının eski oyuncusu Liam “Mangachu” Campbell ve Immortals’ın eski oyuncusu Jeremy “Jer” Santacruz, takıma yeni katılan isimler oldu.

Hali hazırdaki kadro, yoluna şu ana kadar namağlup bir şekilde devam ediyor. Ekip, ilk hafta grup maçlarında FaZe Clan, compLexity ve Citizen7 takımlarının her birini 2-0’lık skorlarla geçmişti. Takım, sıradaki maçını 10 Ocak’ta Immortals’a karşı oynayacak.

Bir enerji içeceği şirketi olan 5-hour ENERGY ise takımın yeni isim sponsoru olacak. Renegades ile yapılan bu anlaşma, şirketin espor alanında attığı ilk adım niteliğinde. Ayrıca organizasyon, OW takımına isim sponsoru alan ilk takımlardan birisi oldu.

Yeni eklenen isimler ile birlikte oluşan kadronun tamamı ise şöyle olacak:

  • Liam “Mangachu” Campbell – DPS
  • Christopher “J3sus” Pavloff – DPS
  • Preston “Juv3nile” Dornon – Tank
  • Jeremy “Jer” Santacruz – Support/Flex
  • Jonathon “Sherlockey” Davis – Flex
  • Ricky “manOFsnow” Felty – Flex/Yedek
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir