Overwatch

Dignitas, Overwatch kadrosunu duyurdu

Team Dignitas, 2017 yılında mücadele edecek Overwatch takımını yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu. Kadroda üç yeni transfer yer alıyor.

Yapılan açıklamaya göre Dignitas, 2017 sezonu için Overwatch takımında üç yeni oyuncuya yer verirken, bazı eski oyuncularını da kadroda tutma kararı aldı. Buna göre, Patrick “Wat7” Marwal, Marcel “Veineless” Lehmann ve Elvinas “evokje” Padegimas, takımda yer alacak yeni transferler. Ayrıca eski oyuncularından Jose Antonio “BromaS” Ramos, Jiri “LiNkzr” Masalin ve Joshua “ToxikeN” Campos’u da takımda tuttuklarını açıklayan Dignitas ekibi, resmi olarak 2017 kadrosunu duyurmuş oldu. Veineless ve evokje ikilisi bir süredir Dignitas ile birlikte oynuyordu ancak transfer edildiklerine dair takım tarafından bir açıklama yapılmamıştı. Dün itibariyle kadrosunu duyuran ekip, bu oyuncuların da transfer edildiklerini kamuoyuyla paylaşmış oldu.

LiNkzr duyuru sonrasında yaptığı açıklamada, yeni Overwatch takımlarının çok iddialı olduğunu, 2017 sezonunda en büyük şampiyonluk adayı olarak kendilerini gördüğünü ifade etti. LiNkzr sözlerine, “Evokje, Wat7 ve Veineless’ın takıma eklenmesiyle, birbirine bağlı ve iyi anlaşan bir ekip haline geldik. Takımda artık taze fikirler ve çok güzel bir enerji mevcut. Taraftarlarımız yeni Dignitas’tan gururla söz edecek.” diyerek devam etti.

Takımın yeni DPS oyuncularından BromaS ve LiNkzr ikilisi, Overwatch Dünya Şampiyonası’nda ülkelerini(İspanya ve Finlandiya) temsil etmişti. Finlandiya turnuvada ilerlemeyi başarırken, BromaS’ın ülkesi İspanya bir varlık gösterememiş ve elenmişti.

Dignitas, Kasım ayında Artur “art1er” Bischof ve Seb “numlocked” Barton ile, Aralık ayında ise Rasmus “Draceus” Waern ile yollarını ayırmış ve diğer üç oyuncularını takımda tutmuştu. Takım ilk kez yarın Paris’te, XTRA Cup LAN Final’da görücüye çıkacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir