Overwatch

Hammers Esports yeni Overwatch kadrosunu duyurdu

Kuzey Amerika’nın birçok alanda faaliyet gösteren espor organizasyonlarından Hammers Esports, altı oyuncu ve bir koçtan oluşan yeni Overwatch kadrosunu duyurdu.

Dün sabah kadrosundaki tüm oyuncuların Luminosity Gaming’in alt takımı LG Evil’a gönderildiğini duyuran Hammers Esports, bugün itibariyle yeni Overwatch kadrosunu kurmuş bulunuyor. Avrupa takımı The Chavs’ı markası altına alan ekip, böylece kadroyu Kuzey Amerika sahnesine sokmuş oldu. Avrupada yer alan OW takımlarının turnuva eksikliği çektiği aşikar. Bu problemi yaşayan The Chavs da, son olarak Paris’te düzenlenen ve nispeten düşük miktarda bir ödül havuzuna sahip Overwatch XTRA Cup’ı, Team Dignitas’ın önünde gelerek kazanmıştı. Yapılan açıklamaya göre takımı bir gaming house’ta toplayacak olan Hammers, buna rağmen oyunculara farklı çalışma alanları oluşturacak. Overwatch sahnesinde ilk kez göreceğimiz bu uygulamanın nasıl etki yaratacağını ise ilerleyen dönemlerde göreceğiz.

Takımın yeni kaptanı ve tank oyuncusu ChrisTFer, resmi internet sitesindeki duyuruda yer verilen transferle ilgili açıklamalarında, Hammers Esports’un kendilerine sürekli olarak Overwatch oynama şansı verdiği için çok memnun olduklarını, zaten iyi olan performanslarının böylesine büyük bir organizasyonun altyapısı ve desteğiyle daha da ileriye gideceğine inandıklarını ifade etti. California’ya yerleşen ekibin, daha önce duyurulan Overwatch League’de yer alması da kuvvetle muhtemel. Hammers Esports’un yeni kadrosu şu şekilde:

  • Christopher “ChrisTFer” Graham: Tank/Takım Kaptanı
  • Piotr “Sev” Hutyra: Esnek
  • Mads “Fischer” Jehg: DPS
  • Erik “Snizzlenose” Hedåker: DPS
  • Jonas “Shaz” Suovaara: Destek
  • Tamás “tomzeY” Bordás: Destek
  • Yann “Kirby” Luu: Koç/Menajer
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir