Overwatch

New York Excelsior, Overwatch League büyük finali öncesi bir taraftar turnuvası düzenlemeyi planlıyor

Overwatch League takımlarından New York Excelsior, Temmuz ayında büyük bir eve dönüş etkinliği yapmayı düşünüyor. NYXL eve dönüşünde New York Sony Hall’da normal sezonu birinci sırada bitirmesini kutlayacak. Ayrıca büyük final öncesi takım, tüm gün sürecek ünlü kişilerin yer alacağı ve 10.000$ ‘lık bir turnuvanın da olacağı bir etkinlik planlıyor. Planlanan tarih ise 26 Temmuz.

Excelsior, normal sezon boyunca 34 galibiyet 6 mağlubiyetle normal sezonu lider tamamlamıştı. Toplamda en yakın rakibine 7 galibiyetlik bir fark atan takım tüm sezon boyunca dominant bir performans sergileyip 300.000$’lık normal sezon ödülünün sahibi olmuştu.

NYXL, Overwatch League açılış sezonunun şampiyonu olmak için mücadele edecek 6 takımdan biri konumunda. Takım normal sezondaki başarısından dolayı çeyrek finalleri atlayıp yarı finalden başlayacak. New York ekibinin kendi evinde finalde yer alması için sadece 1 maç kazanması gerekiyor.

Overwatch League büyük finalleri 27 Temmuzda Brooklyn kentinde Barclays Center’da yapılacak. Playofflar 11 Temmuzda başlayacak ve 21 Temmuza kadar sürecek. Final yolundaki her maç Los Angeles’taki Blizzard Arena’da olacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir