Overwatch

Overwatch birinci yıl dönümü etkinliği başladı

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve bir yıl önce bugün çıkış yapan Overwatch’un birinci yıl dönümü etkinliği başladı.

Çıktığı günden bu yana milyonlarca kişi tarafından severek oynanan Overwatch, yeni bir etkinlikle Loot Box dağıtmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda Uprising etkinliği kapsamında kutularda birçok farklı eşyaya yer veren oyun, yıl dönümü kutlamaları vesilesiyle Loot Box’lara yüzlerce yeni içerik eklendiğini ve oyuncuların kullanımına sunulduğunu duyurdu. Buna göre yeni kostümler, sesler, emote’lar ve daha bir çok eşya, Loot Box’larda yerini aldı. Bu yenilikler üç arena haritasıyla birlikte geliyor: Castillo, Black Forest ve Necropolis. Oyundaki diğer haritalardan ilham alınarak yapılan bu üç harita, bire bir ve üçe üç oyun modlarını da beraberinde getiriyor.

Bilindiği üzere Lockout Elimination, Overwatch’un üçe üç savaş haritası. Beş maçlık seri üzerinden oynanan oyun modunda, en fazla el kazanan takım galip geliyor. Limited Duel ise oyunun bire bir düello modu. Oyuncular aynı setteki şampiyonlar arasından seçim yapmak zorunda ve en çok eli kazanan bu modda da galip geliyor. Bu oyun modlarıyla haftada 9 kez galip gelmek oyunculara üç adet Loot Box kazandırıyor. Oyunu Game of the Year Edition ile 60€’ya satın alanlar 10 adet ücretsiz Loot Box kazanıyor. Standart oyun fiyatı ise 19.99€’ya düşmüş durumda.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir