Overwatch

Overwatch Kapalı Beta 25 Nisan’da sona eriyor

Overwatch kapalı betası, erken erişim ve açık beta çalışmaları yapılacak olması sebebiyle 25 Nisan’da sona eriyor.

Oyunu, kahramanları, haritaları, oyun sistematiğini ve dengelemeleri ayarlamak adına kurulan kapalı beta, erken erişim ve açık beta öncesi son ayarlamalar için bir hafta öncesinden sona erdiriliyor. 5-9 Mayıs tarihleri arasında ulaşılabilir olacak açık betaya ön sipariş veren oyuncular 3 Mayıs’ta erişebilecek ve kendilerine iki günlük bir avantaj sağlanmış olacak. Overwatch kapalı betada oyuncuların elde ettikleri başarılar ve içerikler de 25 Nisan’da sona erecek. Blizzard yayınladığı videoda kapalı beta sürecinde oyunu oynayıp kendilerine geliştirmeler yapmakta yardımcı olanlara teşekkür etti.

Bilindiği üzere Overwatch, Blizzard tarafından geliştirilen çok oyunculu, birinci şahıs nişancı oyunu olarak üretildi ve 2014 tarihinde BlizzCon’da duyuruldu. Oyun altıya altı oynanıyor ve bir takımda aynı karakterden birden fazla sayıda bulunabiliyor. Oyunun Türkçe dil desteği ise bulunmuyor.

Yılın merakla beklenen oyunlarının başında gelen Overwatch, 5-9 Mayıs tarihlerinde son düzenlemeler için son kez açık beta testleri yapacak ve oyun 24 Mayıs’ta PC, PlayStation ve Xbox One için raflardaki yerini alacak. Ön sipariş vermek isteyen oyuncular 59.99 € ödeyerek 3 Mayıs tarihinde açık betayı kullanmaya başlayabilecekler ve oyun içi bir takım hediyeler kazancaklar.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir