Overwatch

Overwatch’a rekabetçi oyun modu geliyor

Geçtiğimiz günlerde çıkan Blizzard’ın yeni oyunu Overwatch’a rekabetçi oyun modu Haziran ayında ekleniyor.

Son zamanların en çok ses getiren oyunlarından biri olan Overwatch, bilindiği üzere beta sürecinin ardından 24 Mayıs’ta piyasaya çıkmıştı. Bu andan itibaren Overwatch sevdalısı oyuncular rekabetçi oyun modunun eklenmesini büyük heyecanla beklemeye başladı ve Reddit üzerinden bu konuda oldukça fazla tartışma döndü. Tüm bu olanların ardından oyun direktörü Jeff Kaplan, rekabetçi oyun modunun önümüzdeki ay gelecek ilk büyük güncellemenin içerisinde yer aldığı bilgisini oyunculara verdi.

Kesin bir tarih verilmemiş olmakla birlikte, önümüzdeki Haziran ayının ortalarında oyuncuların dereceli oyunlara başlayabileceğini duyuran Kaplan, bir ay gibi bir sürede rekabetçi modu getirebileceklerini daha önce düşünmediklerini, bu sürecin beklediklerinden daha hızlı ilerlediğini ifade etti.

Overwatch 24 Mayıs’tan itibaren satışa çıktı ve PC, PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden oynanabiliyor. Oyunu tüm ayrıntılarıyla incelediğimiz ve rehber şeklinde incelemesini yaptığımız haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir