Overwatch

Team YP, Overwatch takımını yeniledi

Team YP, dün geç saatlerde yaptığı açıklama ile, mücadele ettiği diğer branşlardan getirdiği oyuncularıyla Overwatch takımını yenilediğini duyurdu.

YouPorn internet sitesinin espor takımı Team YP, Street Fighter IV takımında mücadele eden Valentin “Valmaster” Petit’in Overwatch kadrosuna katıldığını taraftarlarıyla paylaştı. Konuyla ilgili açıklama yapan başarılı oyuncu, Street Fighter için yaptığından çok daha fazla antrenman yapması gerektiğini, istediği seviyeye en kısa zamanda ulaşmayı hedeflediğini dile getirdi. Tamamen Fransız oyunculardan oluşan Team YP Overwatch takımı, kaptan Chairil “Nightwane” Djoehana liderliğinde mücadelesini sürdürüyor. Kadroda yer alan diğer isimler ise Evolve oyuncusu  Sébastien “Hajaxa” Vaz de Pinho, Stéphanie “Ninaa” Viane, Abreu “Yoshi” Carlos ve eski Pulse Gaming oyuncusu Ivan “Osnazeni” Markeljic.

Normalde Overwatch takımının farklı oyun türlerinde mücadele eden oyuncularla oluşturulmadığını görürüz. Hele ki bu oyun OW gibi nişan alma yetenekleri gerektirmeyen Street Fighter tarzı oyunlarsa. Team YP ise bunu pek sorun ediyormuş gibi gözükmüyor. Ekibin başkan yardımcısı Brad Burns, Dot Esports’a yaptığı açıklamada, oyun endüstrisi içinde tecrübe kazanmış, takımın bir parçası olmayı bilen ve sıkı çalışma alışkanlığına sahip oyuncularla ilgilendiklerini, bu oyuncuların üst seviye, tanınmış kişiler olmasının harika olduğunu ancak bunun kendileri için bir kriter olmadığını dile getirdi.

Takım, 25-26 Şubat tarihleri arasında Montpellier Esports Show’un Overwatch turnuvasına katılacak ve ilk kez seyirci karşısına çıkmış olacak.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir