PUBG

Digital Athletics PUBG Avrupa Ligi’nde ilk zaferine ulaştı

Gururumuz Digital Athletics, PUBG Avrupa Ligi 3.gününde ilk zaferiyle tanıştı.

İlk 2 günde ortalama sonuçlar alan ekibimiz, dünkü maçlarda bu zaferin sinyalini vermişti.

1.maç(Erangel)

Takımımız Digital Athletics’in galibiyete ulaştığı bu maçta, son anlar bizim için inanılmaz heyecanlı geçti. Oyun Mansiyon’da sona erdi ve takımımız alana girmek için Mansiyon duvarlarını alan dışından geçmek zorunda kaldı. Yüzde 20 canla içeriye giren kaptanımız “SIXMO” ve “Iroh” sis içinde canlarını doldurduktan sonra, oyuncumuz  Iroh, rakip Navi oyuncusunu öldürerek takımımızı zafere taşıdı. Takımımız ayrıca bu maçta toplamda 5 kill aldı.

Gurur verici son anları bu videodan izleyebilirsiniz.

Birincilik ödülü olan 10 puanı ve 5 de kill puanını cebe indiren ekibimiz, sadece bu maçtan 15 puan kazandı ve sıralamanın üst sıralarına göz kırptı.

2.maç(Erangel)

İkinci maçta da takımımız çok güzel bir görüntü çizdi ve turnavadaki kendilerine ait kill rekorunu 7’ye çıkardı. Son anlarda kötü pozsiyonda yakalanan DA bu maçta 5. oldu.

İkinci maçın finaline ise Pittsburgh Knight ve Winstrike takımları ikişer oyuncuyla kaldılar. İki takım da karşılıklı birer oyuncuyu öldürdükten sonra turnuvadaki ilk 1v1 poziysonu gördük. Buradan Winstrike takımında teme galip çıktı ve takımını toplamda 14 kill ile zafere taşıdı.

3.maç(Erangel)

Üçüncü maçta Digital Athletics oyuncuları erken öldü ve sadece “mert” kaldı. O da sıralama puanı almak için elinden geleni yaptı, ama maalesef 12. olabildik.

Maçın finaline ise Team Liquid ve Navi takımları kaldı. Sayı avantajını iyi kullanan TL, toplamda 15 kill ile zafere ulaştı.

4.maç(Miramar)

Takımımız DA bu maçta 2 kill alarak 8. oldu.

Dördüncü maçın finaline ise TSM’den 2, ENCE ve NiP’den 1’er oyuncu kaldı. Sayı avantajı elinde olan TSM iki oyuncuya da öldürdü ve 12 kill ile zafere ulaşan ekip oldu.

5.maç(Miramar)

Digital Athletics günün son maçında 5 kill alıp 11. oldu ve en azından son maçtan 5 puan almayı bildi.

Günün son maçın finaline ise NiP ve G2 takımları 2’şer oyuncuyla kaldı. Son maça yakışır şekilde biten maçın son saniyeleri çok heyacanlı geçti.

G2 NiP’den bir oyuncuyu düşürdü ve ikiye birlik avantaja sahip oldu. Buna rağmen NiP takımından Gaxy ayrı dolaşan G2 oyunculardan birini öldürmeyi başardı. Son kalan G2 oyuncusu UdyRR’in sadece 8 kurşunu kalmıştı ve yapacak pek bir şeyi yoktu. Gaxy, UdyRR’i de öldürerek takımına önemli bir zafer kazandırdı.

Genel Tablo

PUBG Avrupa Ligi üçüncü gün sonunda, takımımız Digital Athletics, aldığı zaferle ve çok sayıda kill ile bugün de üst sıralara tırmanışını sürdürdü. Dün 12. olan takımımız, bugün bir sıra daha yukarı çıkarak, 11.sıraya yerleşti.

G2 Esports takımı ise liderlik koltuğunu bırakmadı. İlk günün lideri TSM ise dün üçüncülüğe kadar düşmüştü. Bugün Vitality’yi tekrar geçerek günü ikinci tamamladı.

Turnuva hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir