PUBG

PUBG Avrupa Ligi ilk gün maçları tamamlandı

PUBG Avrupa Ligi PEL’de ilk gün maçları tamamlandı.

1.maç

İlk maçta zafer, toplamda tam 21 kill alan TSM’in oldu. Oyun sonunda 3 TSM ve sadece 1 ENCE oyuncusu kalmıştı. Sinsice rakiplerine yaklaşan ENCE oyuncusu TRYFFELI, 2 TSM oyuncusunu öldürmesine rağmen, TSM rawryy, TRYFFELI’yi öldürerek takımına maçı kazandırdı. Takımımız Digital Athletics ise 8. oldu ve sadece kaptanımız “SIXMO” bu maçta 1 kill aldı.

2.maç

İkinci maçta zafere ulaşan ekip Pitssburgh Knights oldu. İlk maçta ortalığı kasıp kavuran TSM, bu maçta hiç bir varlık gösteremedi. Son ikiye ENCE takımı 2 kişiyle, Pittsburgh Knights takımı ise 4 kişiyle ulaştı. Pozisyonunu çok iyi alan PK 6 kill ile zafere ulaşan takım oldu. Takımımız Digital Athletics ise bu maçta 9. oldu. Toplamda 4 kill alan takımımızda “Iroh” 3 kill alarak yıldızlaşan oyuncumuzdu.

3.maç

Üçüncü maç bizim için pek güzel geçmedi ve takımımız DA ilk elenen takım oldu. Bu maçta son üçe G2 Esports, ENCE ve Winstrike takımları kaldı. Çok heyecanlı geçen final savaşında, ikişerli gruplara ayrılıp güzel bir strateji ortaya koyan G2 Esports, toplamda 11 kill ile zafere ulaştı.

4.maç

Üçüncü maçta Miramar haritasına geçildi. Bu maçın finali çok heyecanlı anlara sahne oldu. Oyunda son 3 kişi kaldığında, sadece bir G2 Esports oyuncusuna karşı iki CrowCrowd oyuncusu vardı. Sadece 26 kurşunu kalan G2 Braexco, 1’e 2’lik pozisyondan galip çıktı ve G2 Esports’a ikinci zaferini kazandırdı. G2 bu zaferini 9 kill ile süslendirdi. Takımımız DA bu maçta 9.oldu. Bu oyunda 3 kill alan takımımız, eksra 3 puanı hanesine yazdırmayı başardı.

5.maç

Beşinci ve son maçın finaline ise Vitality ve Faze Clan takımları kaldı. Vitality, 2’ye 1’lik sayı ve pozisyon üstünlüğünü kullanarak, toplamda 9 kill ile son maçın galibi oldu. Bu maçta 14. olan takımımız DA kill alamadı.

Genel Tablo

İlk maçta ortalığı kasıp kavuran TSM, diğer üç maçta pek varlık gösteremese de, son maçta kendisini toparladı ve ilk gün sonunda 55 puanla liderlik koltuğuna oturmayı bildi. Takımımız Digital Athletics ise günü 15.sırada tamamladı.

PUBG Avrupa Ligi’nde ilk günün ardından oluşan sıralama ve puan tablosu şöyle:

Turnuva hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir