PUBG

PUBG Avrupa Ligi’nde ilk hafta sona erdi

Türkiye’den Digital Athletics’in de bulunduğu PUBG Avrupa Ligi ilk haftası, bugün oynanan maçlarla tamamlandı.

Temsilcimiz Digital Athletics, PUBG Avrupa Ligi’nde ilk haftanın son gününe 11. sırada başladı.

1.maç(Miramar)

Türk takımı Digital Athletics ilk maçta pek şanslı değildi. Pozisyon olarak kötü yakalanan ekibimiz kill alamadan 13. oldu.

İlk maçın finaline ise Faze Clan(4), Jokers(3) ve Team Liquid(2) kaldı. Yamacın üstünde olma avantajını çok iyi kullanan Faze, ilk önce TL, daha sonra ise Jokers oyuncularını öldürdü ve zafere ulaştı.

İlk maçın kazananı: Faze Clan – 8 kill

2.maç(Miramar)

Oyuncularımız birer birer düşünce, son kalan isim BeautifulD elinden geleni yaptı ve bombayla güzel bir kill aldı. Digital Athletics bu maçta 5. oldu ve bir de kill aldı.

İkinci maçın finaline ise ENCE(4), NaVi(1) ve Jokers(1) takımları kaldı. Sayı avantajını iyi kullanan ENCE maçı kazandı.

İkinci maçın kazananı: ENCE – 12 kill

3.maç(Miramar)

Üçüncü maçta ne yazık ki takımımız DA için çok kötü geçti. açık alanda yakalanan takımımızın tüm oyuncuları öldü ve kill alamadan sonuncu oldu.

Üçüncü maçın finaline ise TSM(4), Winstrike(3) ve Vitality(1) takımları kaldı. Alanda iyi bir pozisyon almaya çalışan Vitality oyuncusunu kolayca öldüren TSM, Winstrike takımını da yok ederek maçı kazandı.

TSM’in kazandığı maçlar dışında, oyun başında ölmesinin en büyük sebebi savaşmayı seven bir takım olması. Bu yüzden de kazandığı oyunlarda çok fazla kill alarak kazanıyorlar.

Üçüncü maçın kazananı: TSM – 14 kill

4.maç(Erangel)

Dördüncü maçta takımımız DA, son dört takım arasına kalmayı başardı. Oyun sonu bizim için şanssız ama komik oldu. Prison kayalıklarını aşamayıp, alan dışında öldük.

Dördüncü maçın finaline ise Digital Athletics(2), NiP(2),  Rye(2) ve Jokers(1) takımları kaldı. Oyuncumuz ABeautifulD, akıllıca saklanarak takımımıza tam 3 kill kazandırdı. Iroh ise yukarda bahsettiğimiz gibi alan dışında kalıp öldü. En sona ise NiP ve RYE oyuncuları kaldı. Bu karşılaşmadan RYE galip çıktı ve zafere ulaştı.

Dördüncü maçın kazananı: RYE Gaming – 6 kill

5.maç(Erangel)

Günün son maçında DA 9. oldu. Bugünün maalesef bizim için çok iyi geçtiğini söyleyemeyiz.

Son maçın finaline ise ENCE(4) ve Winstrike(3) takımları kaldı. Finalleri çok iyi oynayan ENCE takımı buradan da galip çıkmayı başardı ve zafere ulaştı.

Beşinci maçın kazananı: ENCE – 15 kill

Genel Tablo

PUBG Avrupa Ligi son gününe 11. sırada başlayan temsilcimiz Digital Athletics, gün sonunda yerini korudu.

Bugünün öne çıkan takımı ise Finlandiya takımı ENCE oldu. İlk günden bu yana iyi oyununu sürdüren takım, bunun meyvelerini almaya başladı ve 1.haftayı G2 Esports ve TSM’in üstüne çıkarak liderlik koltuğunda bitirmeyi başardı.

Turnuva hakkında detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir