PUBG

PUBG’ye üç yeni taşıt eklenecek

PUBG’nin çöl haritasından yeni görseller paylaşılmaya devam ediyor. Bunun yanında önümüzdeki dönemde oyuna eklenecek üç taşıt ve bir yeni silah da sızdırıldı.

Erken erişimin sona ermesinin ardından oyuna eklenecek yeni PUBG haritası oyuncuları oldukça heyecanlandırdı. Haritadan paylaşılan görseller de bu heyecanı katlamayı başardı. Dün reddit’te ortaya çıkan haritanın yeni görselleri, Bluehole’ün oyunu geliştirmek adına sıkı çalıştığını ispatlar nitelikte. Oyun severler olarak daha önce erken erişim oyunlarının satış patlaması yapması durumunda gelişmeyi bıraktığını tecrübe etmiştik. Ancak bu durum PUBG’de geçerli olmayacak gibi duruyor. Çöl haritası görsellerinin yanı sıra oyuna eklenecek üç araç ve bir yeni silahın da çalışmaları sızdırıldı. İlk olarak çöl haritasının yeni görsellerini inceleyelim.

PUBG’deki yeni silah Sovyet hafif makineli tüfeği DP28 olacak. Önümüzdeki dönemde oyuna eklenecek taşıtlar da bir jet ski, daha önce paylaşıldığı gibi Volkswagen minibüs ve bir adet pikap olacak. Taşıtların ve silahın görseli şu şekilde:

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir