PUBG

XPUBG Turkish League Sezon 1’de ilk hafta sona erdi

Türk espor sahnesinin önde gelen takımlarının da mücadele ettiği XPUBG Turkish League Sezon 1’de ilk hafta sona erdi. İlk üç raundu 760 puanla tamamlayan Oyun Hizmetleri, ilk sırada yer alıyor.

On takım PreSeason Finali’nden ve on takım Open Qualifiers Finali’nden davetiye ile olmak üzere toplamda 20 ekibin dört hafta boyunca kıyasıya mücadele edeceği XPUBG Turkish League Sezon 1, dün akşam oynanan karşılaşmalarla başladı. Oyun Hizmetleri, Royal Bandits, HWA, Dark Passage, Team Galakticos, YouthCrew ve Team AURORA gibi önde gelen espor takımlarının da boy gösterdiği turnuvada ilk hafta iki Erangel ve bir Miramar olmak üzere toplamda üç maç oynandı.

Erangel’de oynanan ilk mücadelede toplamda yedi skor alan Oyun Hizmetleri birinci oldu. Sekiz skorlu HWA Gaming ikinci sırada yer alırken, TOA Esport bu iki ekibin ardından üçüncü sırada kendine yer buldu. Daha sonraki iki mücadelede de ikinci sırayı kapan OHM, diğer ekiplerin inişli çıkışlı sonuçlar alması sayesinde ilk günü ciddi bir puan farkıyla birinci sırada noktaladı. Kadın oyuncusu Rita ile bir ilke imza atan ve dikkatleri üzerine çeken Galakticos ise kendine 15. sırada yer bulabildi.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir