Zula

Zula Süper Lig’de zirve yarışı kaldığı yerden devam ediyor

Zula Süper Lig’de dördüncü haftanın sonunda liderliğe yerleşen 1907 Fenerbahçe, bu haftayı da kayıpsız kapatarak liderlik yarışında ne kadar istekli olduğunu kanıtladı.

Zula Süper Lig’in üçüncü sezon beşinci haftasını geride bırakmış bulunuyoruz. Haftanın açılış maçı İstanbul Espor Kulübü ile Oyun Hizmetleri arasında gerçekleşti ve Oyun Hizmetleri galibiyetle ayrıldı. Akabinde Galatasaray Espor ile oynayan Oyun Hizmetleri buradan bir puanla ayrılmayı başardı. Böylelikle Galatasaray Espor haftayı liderlik yarışında yara alarak kapatırken en büyük rakibi 1907 Fenerbahçe ise haftayı kayıpsız kapadı.

Mod-Z de 1907 Fenerbahçe gibi haftayı kayıpsız kapadı ve dolayısıyla altı puanı kaparak sıralamada üçüncü sıraya yerleşti. Vengeance ise COZA Esports ile berabere kalarak ligde kalma umutlarını korudu, lakin İstanbul Espor Kulübü yarışta rakiplerinin çok fazla gerisinde kaldı.

1907 Fenerbahçe rakip tanımıyor

Zula Süper Lig’de mücadele soluksuz devam ederken 1907 Fenerbahçe’nin performansı dikkat çekmeye devam ediyor. Dört haftalık periyot içerisinde sadece Galatasaray Espor karşısında mağlubiyet alan 1907 Fenerbahçe, sonraki dokuz maçta da hiç kaybetmedi. Bu hafta da rakipleri COZA Esports ve Bursa Espor karşısında toplam altı puan almayı bilen 1907 Fenerbahçe, en yakın rakibi Galatasaray Espor ile aralarındaki puan farkını üçe çıkardı. Böylelikle liderlik yarışında rakiplerine nazaran önemli bir yol katetti. 1907 Fenerbahçe’nin bu olağanüstü performanslarında dikkat çeken isim ise liderlik yolunda takıma sunduğu katkılar ile CixEd oldu.

Liderlik yarışında Mod-Z’den kritik iki galibiyet

1907 Fenerbahçe gibi Mod-Z de bu haftayı kayıpsız kapadı. Vengeance ve Ice Warriors karşısında dengeli bir oyun ortaya koyan ekip, Brave’in Mehmetçik Pro ile sağladığı üstünlüğün de yardımıyla iki galibiyet almayı bildi. Ayrıca FataL1ty’nin de performansı bu hafta takım için dikkat çeken unsurlardan biri oldu.

Haftanın En iyi 5’i ve Haftanın En İyisi

Haftanın en iyi beşine seçilen oyuncular sırasıyla, Koko, FataL1ty, CixEd, swooN ve Kenz oldu. Koko aldığı 66 skor, Fatal1ty ise aldığı 53 skor ve yaptığı 27 asist ile takımlarını galibiyete taşıdılar. swooN ve Kenz ise bu hafta takımlarını adeta sırtladılar. Özellikle Kenz İstanbul Espor Kulübü karşısında aldığı 40 skor ile takımına muazzam bir katkıda bulundu.

CixEd ise bu hafta hem en iyi beşe seçildiği gibi, haftanın en iyi oyuncusuna seçildi. 1907 Fenerbahçe’nin oyuncuları her hafta ilgi çekmeye devam ediyor ve bu hafta CixEd, 2, 70 gibi bir KD ile bu hafta takımına en fazla katkı sunan oyuncu oldu.

Zula

Zula Süper Lig’de beşinci haftanın sonunda puan durumu

Zula

Görseller için aynak: https://espor.zulaoyun.com

1 Yorum

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir