Efsanevi Oyun Fallout: New Vegas - Ultimate Edition Epic Games Store'da Ücretsiz! 5mid AI Oyun

Efsanevi Oyun Fallout: New Vegas – Ultimate Edition Epic Games Store’da Ücretsiz!

Epic Games Store, oyunseverleri sevindirecek bir kampanya ile karşımıza çıkıyor. Bethesda’nın popüler post-apokaliptik rol yapma oyunu “Fallout: New Vegas – Ultimate Edition”, şu anda Epic Games Store üzerinde ücretsiz olarak sunuluyor!

Gelişmiş bir hikaye anlatımı, zorlu görevler ve büyüleyici bir açık dünya ile tanınan Fallout: New Vegas – Ultimate Edition, bugüne kadar birçok oyuncunun favorisi olmuştu. Şimdi ise bu muhteşem oyunu ücretsiz olarak edinme şansı elde edebilirsiniz.

Ultimate Edition sürümü, orijinal oyunun yanı sıra tüm ek paketleri ve DLC’leri içeriyor. “Dead Money”, “Honest Hearts”, “Old World Blues” ve “Lonesome Road” gibi unutulmaz maceraları deneyimleyebilirsiniz. Bu eşsiz paket, oyunculara daha da fazla içerik ve oynanış süresi sunarak Fallout evrenine derinlemesine dalma fırsatı veriyor.

Epic Games Store’da “Fallout: New Vegas – Ultimate Edition”ü edinmek için sadece birkaç adımı izlemeniz yeterli. Epic Games Store istemcisini indirerek veya zaten varsa açarak oyunun sayfasını bulun ve “Satın Al” düğmesine tıklayın. Oyun, hesabınıza tamamen ücretsiz olarak eklenir ve sonsuza kadar sizin olur.

Bu harika fırsatı kaçırmayın! “Fallout: New Vegas – Ultimate Edition” ücretsiz olarak indirerek, post-apokaliptik Nevada çöllerinde heyecan dolu maceralara atılabilir, kendinizi sürükleyici bir hikayenin içinde bulabilirsiniz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

    • OS: Windows 7/Vista/XP
    • Processor: Dual Core 2.0GHz
    • Memory: 2GB RAM
    • Hard Disk Space: 10GB free space
    • Video Card: NVIDIA GeForce 6 series, ATI 1300XT series

Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bethesda oyunları için hazırladığımız haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir