5mid Bülten Oyun

Cyberpunk 2077 Oyuncusu 2.0 Güncellemesinden Sonra Yeni NSFW Özelliğini Keşfetti

Cyberpunk 2077 2.0, önümüzdeki hafta Phantom Liberty genişleme paketi öncesinde PC, PS5 ve Xbox Series X|S’de yayında. Çoğu kişiye göre güncelleme oyunu büyük ölçüde elden geçiriyor. Bu, Cyberpunk 2077’nin 2.0 Güncellemesinden önce kötü olduğu anlamına gelmiyor, ancak CD Projekt Red oyununun bu yeni sürümü büyük bir yükseltme. Sadece iyileştirmeler değil, yeni özellikler ve içerik de var. Bu amaçla, kesik kafaları içeren yeni bir özellik var gibi görünüyor, ancak bunun aslında sadece bir hata olması mümkün. Durum ne olursa olsun, Cyberpunk 2077 hayranlarının dikkatini çekti.

Cyberpunk 2077 şu anda Steam’de en çok satan oyun ve Güncelleme 2.0 ve Phantom Liberty sayesinde yine internette en çok konuşulan oyunlardan biri. Sonuç olarak, Reddit sayfası normalden daha canlı. Ve şu anda Reddit sayfasındaki en önemli gönderilerden biri, kesik kafaların sizi izlemeye devam edeceğini ortaya koyuyor, ki bu açıkça yapamamaları gereken bir şey. Eğer bu daha önce oyunda varsa, şimdiye kadar kimse fark etmemişti. Bununla birlikte, bunun gerçek bir özellik mi yoksa bir hata mı olduğu tartışmaya açık. Durum ne olursa olsun, oyuncular bunu öğrendiklerinde şaşırdılar ve tedirgin oldular.

Decapitated heads continue to look at you. Never noticed this before.
byu/ringsmorelikewings incyberpunkgame

Eğer bu sadece bir hataysa, bunu yakında öğreneceğiz çünkü CD Projekt Red muhtemelen önümüzdeki haftalarda bu hatayı düzeltecektir, ancak Phantom Liberty ufukta göründüğünden, bunun gibi küçük bir hata, oyunun kaçınılmaz olarak bu kadar çok yeni içerik eklemeye ihtiyaç duyacağı daha acil düzeltmeler lehine arka koltuğa itilebilir.

“Cyberpunk 2077’nin bazı sorunları hala devam etse de ve yeni içeriğin kendi kusurları olmasa da, CD Projekt Red daha önce küçümsediğim bir oyunu sevmemi sağlayarak övgüye değer bir iş yaptı.” Bu yeni içerikle ilgili incelememizden bir bölüm. “Phantom Liberty, CD Projekt Red’in yüksek kaliteli hikâye anlatımı konusunda usta bir el olduğunu kanıtlamaya devam ediyor ve şimdi de buna uygun güçlü bir RPG oynanışı sunabileceğini gösterdi. CD Projekt Red bir sonraki Cyberpunk oyununa geçerken, üzerine inşa edeceği güçlü bir temele sahip ve doğru derslerin alınmaya devam edilmesi halinde gözle görülür şekilde gelişmiş bir devam oyunu ortaya çıkacağını umuyoruz.”

1 Comment

  • Frost 26 Eylül 2023

    Bence bu bir hata değil, çünkü daha öncesinde bu olay açıklanmıştı, nightcity polisleri birisi öldürüldükten sonra eğer katil ortaya çıkmazsa diye çipin olayı kaydetmesini sağlıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir