Anime - Manga

Demon Slayer Entertainment District Arc Toonami Çıkış Tarihi Açıklandı

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba nihayet TV animesinin ikinci sezonunun Mugen Train arcıyla Toonami’ye geri döndü ve bununla birlikte animenin bir sonraki büyük arcının Adult Swim’in programlama bloğuna ne zaman geleceğini de açıkladı! Demon Slayer’ın animesi bu ay Toonami’ye büyük dönüşünü yaptı, çünkü hayranlar 1. Sezonun bir süre önce blokla yayınını sona erdirmesinden bu yana oldukça uzun bir süre bekliyorlardı, ancak neyse ki seri Toonami ile kontrol etmek isteyen hayranlar için ikinci sezon bölümleri boyunca devam edecek gibi görünüyor.

Demon Slayer ile: Mugen Train Arc’ın Adult Swim’de Toonami programlama bloğunun bir parçası olarak yayınlanmasıyla birlikte, Anime NYC 2023 hafta sonunda resmi olarak duyuruldu (ve ardından sosyal medyada onaylandı). 2. Sezon yayını Entertainment District Arc’ın gelecek yıl 13 Ocak’ta Toonami’de yayınlanmasıyla devam edecek. Bu da hayranların 2024’te yayın sona erdiğinde TV animesinin ikinci sezonunun tamamının tadını çıkarabilecekleri anlamına geliyor.

(Photo: Demon Slayer)

Toonami’de Şu Anda Hangi Animeler Var?

Son birkaç hafta içinde Toonami, Adult Swim’in büyük yeni şovlar eklediği ve 2024’te Lycoris Recoil gibi bazı harika yeni şovlarını duyurduğu heyecan verici bir program değişikliği yaşadı. Adult Swim’in Toonami program bloğunun mevcut program akışı şu şekildedir (EST, 18 Kasım Cumartesi itibariyle):

  • 12:00AM – Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba – Mugen Train Arc
  • 12:30AM – Dr. Stone 3. Sezon 2. Bölüm
  • 1:00AM – One Piece
  • 1:30AM – One Piece
  • 2:00AM – Naruto: Shippuden
  • 2:30AM – IGPX (Yeniden Düzenlenmiş Versiyon)

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir