Anime - Manga

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 15. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Jujutsu Kaisen 2. Sezon şu anda Shibuya Olayı yayının gerçek dövüşlerinin ortasında, anime yaydan en acımasız anlardan bazılarını göstermeye hazırlanıyor ve şimdi hayranlar sezonun 15. Bölümünün tanıtımıyla bir sonraki adımda neler olacağına dair ilk bakışa sahip oldular! Satoru Gojo Hapishane Diyarı’nda kapana kısılmışken, Yuji Itadori ve Jujutsu Büyücülerinin geri kalanı şimdi çok çeşitli Lanetli Ruhlar ve diğer canavarlara karşı bu güç eksikliğini telafi etmek zorunda kaldıklarından, Shibuya Olayı yayı kaosunu başlattı.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon, şimdiye kadar her bölümde görülen sunumla animenin arkasındaki ekibin sınırlarını zorluyor ve Toji Fushiguro’nun son bölümün sonunda kendini resmen kaosa atmasıyla bir sonraki bölüm için de durum böyle olacak gibi görünüyor. Toji’nin aniden ortaya çıkmasının bir sonucu olarak Kento Nanami ve diğerlerini nelerin beklediğini gösteren Jujutsu Kaisen 2. Sezon 15. Bölüm tanıtımına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 15. Bölüm Yayın Tarihi

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 15. Bölüm “Fluctuations Part 2” başlığını taşıyor ve 2 Kasım Perşembe günü Japonya’da yayınlandıktan sonra sadece Crunchyroll’da izlenebilecek. Toji’nin son bölümdeki uçurum tehlikesiyle büyük geri dönüşünü yapmasıyla birlikte, ikinci sezonda şimdiye kadar olan her şeyi (ve Jujutsu Kaisen 0 filmiyle birlikte ilk sezonu) Crunchyroll ile yayınlayarak yakalamak isteyeceksiniz. Jujutsu Kaisen 2. Sezon Shibuya Olayı Arkını şu şekilde tanıtıyor:

“31 Ekim’de başlayarak, Cadılar Bayramı’nda yoğun olan Shibuya istasyonunun etrafına aniden bir perde indirilir. Çok sayıda sivil kapana kısılır… ve siviller Satoru Gojo’yu sormaya başlar. Üst düzey yetkililer, hasarı en aza indirmek için Gojo’nun Shibuya’da tek başına çalışmasını tercih eder. Geto, Mahito ve diğer lanetler tuzaklar kurar ve Gojo’nun gelmesini beklerler. Yuji, Megumi, Nobara, Nanami ve diğerleri perdenin dışında beklemektedir. Büyücüler ve lanetler Shibuya’da bir araya geldikten kısa bir süre sonra benzeri görülmemiş bir lanet savaşı başlar.”

Jujutsu Kaisen’in bir sonraki bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir