Anime - Manga

Jujutsu Kaisen Mangasını Özel Fragmanla Tanıttı

Jujutsu Kaisen anime ve mangası şu anda devasa yeni savaşların ortasında ve manga özel yeni bir fragmanla öne çıkan karakterlerden bazılarını vurguluyor! Jujutsu Kaisen Sezon 2, animenin son bölümleriyle Shibuya Olayı’nın doruk noktasına ulaştı ve manga şu anda İtlaf Oyunu’nun bir sonraki büyük aşamasında, bu nedenle şu anda her yeni Jujutsu Kaisen sürümünde ortaya çıkan yoğun savaşlar var. Bu da serinin hayranı olmak için oldukça iyi bir zaman olduğu anlamına geliyor çünkü her zaman keyif alacak bir şeyler var.

Hem Jujutsu Kaisen animesi hem de mangası, her ikisi için de belirsiz bir gelecekle birlikte bazı yoğun yeni dövüşlerde ilerlerken, şimdi her şeyin nasıl gittiğini kontrol etmenin en iyi zamanı. Manganın şimdiye kadar ne kadar harika olduğunu vurgulamak için Jujutsu Kaisen, şimdiye kadar seride gösterilen bazı Alan Genişlemelerini ve karakterleri gösteren manga için özel bir yeni fragman yayınladı. Jujutsu Kaisen manga fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Jujutsu Kaisen ile Nasıl Yetişilir?

Jujutsu Kaisen mangasının en son üç bölümünü Viz Media’nın dijital Shonen Jump kütüphanesinde (ve ücretli bir abonelikle tüm arka kataloğunda) ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Eğer anime sizin hızınıza daha uygunsa, Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonunda şimdiye kadar olan her şeyi (ve Jujutsu Kaisen 0 filmiyle birlikte ilk sezonu) Crunchyroll ile izleyebilirsiniz. Jujutsu Kaisen 2. Sezon Shibuya Olayı Arkını şu şekilde tanıtıyor:

“31 Ekim’de başlayarak, Cadılar Bayramı’nda yoğun olan Shibuya istasyonunun etrafına aniden bir perde indirilir. Çok sayıda sivil kapana kısılır… ve siviller Satoru Gojo’yu sormaya başlar. Üst düzey yetkililer, hasarı en aza indirmek için Gojo’nun Shibuya’da tek başına çalışmasını tercih eder. Geto, Mahito ve diğer lanetler tuzaklar kurar ve Gojo’nun gelmesini beklerler. Yuji, Megumi, Nobara, Nanami ve diğerleri perdenin dışında beklemektedir. Büyücüler ve lanetler Shibuya’da bir araya geldikten kısa bir süre sonra benzeri görülmemiş bir lanet savaşı başlar.”

Jujutsu Kaisen’in anime ve mangasını şu anda nasıl buluyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

1 Comment

  • Sukuna 15 Kasım 2023

    Jujutsy kasien

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir