Anime - Manga

Look Back Yazarı Tatsuki Fujimoto Anime Çıkaracağı Konuşuluyor

Look Back yaratıcısı Tatsuki Fujimoto’nun görünüşe göre ufukta başka bir animesi olabilir. Sanatçı bugünlerde Chainsaw Man ile meşgul. Manga haftalık olarak yeni içerikler yayınlarken, MAPPA Studios da sahne arkasında Chainsaw Man’in ilk filmi üzerinde çalışıyor. Şimdi de Fujimoto’nun tek atımlık Look Back’i ile ilgili yeni bir rapor yayınlandı ve görünüşe göre anime çalışmaları devam ediyor.

Bilgi, yeni bir web sitesi kaydının ardından Japonya’dan geliyor. Kısa bir süre önce, yeni bir web alan adı olan “lookback-anime” ile ilgili bilgiler internete düştü. Web adı henüz bir siteye yönlendirmiyor, ancak adın kendisi anlatıyor. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu güncelleme sayesinde tüm gözler Fujimoto’nun üzerinde.

(Photo: Lock Back)

Look Back’e aşina değilseniz, tek bölümün Fujimoto’nun bir manga süperstarı olarak yerini sağlamlaştırmasına yardımcı olduğunu bilmelisiniz. Hikaye Temmuz 2021’de yayına girdi ve ergenliğe giriş draması sanatla korkuyu harmanlıyor. Look Back, Kyomoto tarafından gölgede bırakılan yetenekli bir sanatçı olan Ayumu Fujino’nun hikayesini anlatıyor. Manga, hayatlarında sanatın peşinden giden iki kızı takip ediyor ve gelecek, iki sanatçının da tahmin edemeyeceği bazı şok edici dönüm noktaları barındırıyor.

2021’de yayınlanmasının ardından Look Back hayranlar arasında büyük ilgi gördü ve bir dizi okunması gerekenler listesinde yer aldı. Birçok hayran Look Back’in bir animesinin kaçınılmaz olduğunu düşünüyordu ve şimdi bu rapor haklı olduklarını gösteriyor. Büyük olasılıkla, bu web sitesi alanı Mart ayındaki Anime Japan öncesinde yapıldı, ancak resmi bir duyuru her an yayına girebilir. Eğer Look Back’i henüz okumadıysanız, tek bölümlük animeyi hemen şimdi Shonen Jump uygulamasında bulabilirsiniz.

Look Back hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Hiç terlemeyin! Resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz: “Kendine aşırı güvenen Fujino ve içine kapanık Kyomoto daha farklı olamazdı, ancak manga çizme aşkı bu iki küçük kasaba kızını bir araya getiriyor.”

Bu son anime raporu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Look Back bir anime için uygun mu? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir