Anime - Manga

Naruto Boruto Devam Filmi İçin Yeni Tanıtım Videosu Paylaştı

Neredeyse zamanı geldi, Naruto hayranları! Eğer bilmiyorsanız, seri büyük bir geri dönüş için hazırlanıyor. Ağustos ayının sonu, serinin ilk yarısını aylar önce kapatan Boruto’nun büyük devam filminin çıkışına işaret edecek. Boruto: Two Blue Vortex geri döndüğünde, bir zaman atlamasının ardından Hidden Leaf’i yakalayacak ve şimdi seri hakkında yeni bilgiler verildi.

Güncelleme Shueisha’dan geldi çünkü Naruto’nun devam filmi için yeni bir tanıtım yayınlandı. Aşağıda görebileceğiniz gibi, teaser bize Boruto Uzumaki’ye zaman atlaması sonrası tüm ihtişamıyla yakından bakmamızı sağlıyor. Sarı saçları şekillendirilmiş olan Boruto, serseri pelerini ve yara izi göz önüne alındığında zor bir dönemden geçmiş gibi görünüyor. Boruto: Two Blue Vortex yayına girdiğinde, ninjanın Sasuke ile neler yaptığını göreceğiz.

Tanıtımın kendisi ise Naruto serisi hakkında yeni bir bilgi içeriyor. “İnsanların hafızaları değiştirildi ve sonuç olarak Boruto’nun hayatı Hidden Leaf Köyü tarafından tehdit ediliyor,” diyor devam filmi açıklaması. “Sasuke ile birlikte köyden kaçtığında onu ne bekliyor?”

Bu yeni Naruto serisine göz atmaya hevesli olanlar için, 20 Ağustos’ta yayına girecek. Bu noktada, V-Jump’ın Boruto için aylık yayın programına devam edeceğini ve bu devam serisinin genişletilmiş bir bölümle başlayacağını biliyoruz. Geri dönüş, Boruto’nun ilk yarısını kapattığı bu ilkbahardan bu yana yayınlanacak ilk Naruto bölümüne işaret ediyor. Boruto zaman çizelgesini yakalamanız gerekiyorsa, manga Shonen Jump uygulamasında bulunabilir.

Boruto hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Devam serisinin çıkışından önce seri hakkında daha fazla bilgiyi buradan okuyabilirsiniz: “Naruto ve Sasuke’nin çakranın atası ve ninja dünyasının karşılaştığı en büyük tehdit olan Kaguya’yı yenmek için bir araya gelmelerinin üzerinden yıllar geçmiştir. Zaman artık barışçıl ve yeni nesil şinobiler ebeveynleriyle aynı zorlukları yaşamadı. Belki de bu yüzden Boruto antrenman yapmak yerine video oyunları oynamayı tercih ediyor. Ancak bu ninja çocuğun kalbinin derinliklerinde yanan bir tutku var ve o da babasını yenme arzusu!”

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir