Anime - Manga 5mid Bülten

Naruto Ertelendi!

Dünyanın en popüler anime serilerinin başında gelen Naruto 20. yıla özel hayranları ile tekrar buluşacak.

Yeni NARUTO 20. yıldönümü animesi ”kaliteyi arttırmak” için ertelendi! Dört yeni bölümün dört hafta boyunca 3 Eylül’de yayınlanması planlandı. Yeni yayın tarihi ise açıklanmadı.

NARUTO 

Japonya’nın kültürel rejiminde önemli bir yere sahip olan “Naruto”, Masashi Kishimoto tarafından yönetilen bir manga serisinden uyarlanan muhteşem bir anime olarak kalbimizde yer edinmeye devam ediyor. İlk kez 2002 yılında televizyon ekranlarına ulaşmış olan bu anime, macera, dostluk ve kişisel gelişim temalarını ustalıkla işlemesiyle tanınıyor.

Naruto”, Naruto Uzumaki adlı genç bir ninjanın hikayesi konu alıyor. Hikayenin ötesinde dünyada ninja köyleri mevcut ve her köy, farklı yeteneklere sahip ninjalar yetiştiriyor. Naruto Uzumaki, köyündeki diğer insanlar tarafından içinde dokuz kuyruklu canavar bir tilki olduğu için köylüler tarafından sevilmiyor ve bir tehdit olarak algılanıyor. Ancak Naruto’nun gerçek amacı, köyün en büyük lideri olan Hokage olmaktır. Seri, Naruto’nun bu amacının yaşadığı maceraları, dostlukları ve olanları anlatmaktadır.

“Naruto” anime serisi, muhteşem karakterleri, derin temaları ve heyecan dolu maceralarıyla anime tarihinde iz bırakan önemli bir yapıttır. Masashi Kishimoto’nun yaratıcılığı ve hikâyesinin evreni, “Naruto”yu sadece bir anime değil, bir kültür ikonu haline getirmiştir.

Peki siz yeni yayınlanacak bu 4 bölüm hakkında düşünüyorsunuz?

Naruto hakkında daha fazla bilgi edinmek için siteye göz atabilirsiniz.

Administrator
Yenilikçi fikirlerle sektördeki standartları yükseltmeyi amaçlar.

1 Comment

  • Monkey85 29 Eylül 2023

    Kusura bakmayın ama affınıza sığınıyorum Alsınlar g.tlerine soksunlar o bölümlerli aylardır time skip bile gelmiş mangaya animeden haber yok araya eski bölümler sıkıştırıyoruz dediler şimdide verilen zamana riayet etmiyorlar japonlara çalışkan derler bide amk tembel or.spu çocukları uzaya füze fırlatıyorlar sanki. Next gen diye skip attılar zaten caanım seriyi tadında bırakmak varken!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir