Anime - Manga

Rick and Morty 7. Sezon Morty’nin Akıl Körlerinin Geri Dönüşünü Anlatıyor

Rick and Morty nihayet önümüzdeki ay yeni bölümleriyle Adult Swim’e geri dönüyor ve Rick and Morty 7. Sezonun ilk fragmanında Morty’s Mindblowers’ın geri dönüşüyle dalga geçiyor! Rick and Morty’nin yeni sezonları prömiyerlerinden önce her zaman ilgi çekicidir çünkü animasyon dizisi sezondan sezona gerçekte neyin devam ettiği konusunda hızlı ve gevşek oynarken, bölümlerde devam eden konulardan biri Boyutlararası Kablo gibi hilelerin geri dönüşü olmuştur. Ancak öyle görünüyor ki Morty’nin Zihin Üfleyicileri fikri en azından bir süreliğine geri dönüyor.

Rick and Morty, önümüzdeki ay Adult Swim’de yayınlanacak yeni bölümler öncesinde 7. Sezon için ilk fragmanı yayınladı ve hayranların önümüzdeki sezonda neler görmeyi bekleyebileceklerine dair bazı kısa ipuçları verdi. Göz kırparsanız kaçıracağınız sahnelerden birinde Summer, Morty’nin Zihin Üfleyicileri odasında temizlemesi gereken tonlarca yok edilmiş anıyla birlikte görülüyor. Henüz 3. Sezonda “Morty’s Mind Blowers” gibi başka bir antoloji bölümü görüp görmeyeceğimiz açıklanmadı, ancak en azından atıfta bulunulduğunu göreceğimize dair iyi bir ipucu.

Rick and Morty 7. Sezon İçin Bilinmesi Gerekenler

Rick and Morty, Morty’nin Zihin Üfleyicileri’nin geri döneceğinin sinyallerini veriyor ve bu anı taşkınları ve ardından gelen silme işlemleri, fragmanda Rick ve Morty’nin birbirlerinin zihinlerini güneş gibi kavramları unutacak kadar silmeye devam ettiklerinin açıkça görüldüğü noktaya kadar varabilir. Neyse ki, Rick and Morty 7. Sezon 15 Ekim Pazar günü saat 11:00 ET/PT’de Adult Swim’de yayınlanacağı için bunun gerçekten geri dönüp dönmeyeceğini görmemiz çok uzun sürmeyecek.

Adult Swim, Rick and Morty 7. Sezonda neler olacağını şöyle anlatıyor: “Rick ve Morty geri döndü ve sesleri her zamankinden daha çok kendilerine benziyor! Yedinci sezondayız ve olasılıklar sonsuz: Jerry’nin nesi var? EVIL Summer?! Ve liseye geri dönecekler mi?! Belki de dönmeyecekler! Ama hadi öğrenelim! Muhtemelen geçen sezondan daha az idrar olduğunu söyleyebiliriz. Rick and Morty, 100 yıl! Ya da en azından 10. sezona kadar!

Rick and Morty 7. Sezonda ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir