Anime - Manga

Solo Leveling İlk Fragmanını Paylaştı

Daha fazla Solo Leveling izlemeye hazır mısınız? Hit webtoon hayranları için yeni içerikler sunalı çok uzun zaman oldu, ancak serinin sonu henüz gelmedi. Ufukta bir anime ile Solo Leveling Kakao Page‘e geri dönmeye hazırlanıyor. Ne de olsa bir devam serisi üzerinde çalışılıyor ve Solo Leveling: Ragnarok ilk tanıtım fragmanını yayınladı.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, Solo Leveling’in devam oyunu için aksiyon dolu ilk tanıtım fragmanı Kakao Page tarafından yayınladı. Yeni hikayede başrol Sung Suho olacağı söyleniyor. Bu seriyi merakla takip eden hayranlar için tanıdık gelecektir. Ne de olsa onlar Sung Jinwoo ve Cha Haein‘in oğulları dolayısıyla macera ailenin içerisinden devam ediyor.

^Solo Leveling: Ragnarok Yeni Gelişmeler Yayınlandı

Şu anda, Solo Leveling: Ragnarok‘un 10 Nisan’da Güney Kore‘de Kakao aracılığıyla yayınlanması planlanıyor. Webtoonun İngilizce olarak ne zaman yayınlanacağına dair bir bilgi yok. Orijinal seriyi Tapas, Pocket Comics ve daha fazlası gibi sitelerde okunabilir.

Güney Kore’den gelen en büyük webtoonlardan biri olarak duruyor ve animeye uyarlanması merakla bekleniyor. A-1 Pictures şovu denetliyor ve ekip Solo Leveling’in 2024‘ün başında televizyona çıkacağını doğruladı. Anime için herhangi bir oyuncu kadrosu açıklanmadı ve aynı şey set ekibi için de geçerli.

Solo Leveling hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, mangayı istediğiniz zaman çevrimiçi olarak okuyabilirsiniz. Chugong ve Dubu’nun hit webtoonu hakkında daha fazla ayrıntı için resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Tüm İnsanlığın En Zayıf Avcısı olarak bilinen E Seviye avcı Jinwoo Sung‘un baskınlara katkısı öldürülmemeye çalışmaktan ibarettir. Ne yazık ki annesinin hastane masrafları, kız kardeşinin okul masrafları ve iş bulamaması yüzünden hayatını tehlikeye atmaktan başka çaresi yoktur. Bu yüzden daha büyük bir ödeme için bir fırsat ortaya çıktığında, bunu değerlendirir. Sadece gücü şimdiye kadar gördüğü her şeyden daha üstün olan bir varlıkla yüz yüze gelmek için! Parti liderinin bir kolu eksik ve tek şifacı titreyen bir karmaşa içindeyken Jinwoo bir şekilde onlara bir çıkış yolu bulabilecek mi?”

Solo Leveling animesi ve devam mangası hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizimle paylaşmaktan çekinmeyiniz!

Daha fazla anime ve manga haberleri için buraya göz atabilirsin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir