Apex Legends Apex Legends

Apex Legends 355bin Oyuncuyu Sistemden Uzaklaştırdı

Apex Legends Topluluk Menajeri Jayfresh, reddit üzerinden yeni bir açıklama yaptı.

‘’Oyunun açıldığı günden bu yana 355.000’den fazla hileciyi Easy-Anti-Chat ile banladık. Sistem çalışıyor fakat hilecilere karşı olan savaşımız durmaksızın devam edecek. Apex Legends’ın sağlığı açısından hilecilere karşı gayet ciddi ve sıkı tedbirler alıyoruz.

Geçen hafta NVIDIA ile yaptığımız görüşmeden sonra bu hafta AMD ile bilgisayar kaynaklı performans sorunlarını çözmek için görüşme gerçekleştireceğiz. Bir sonraki güncelleme ile oyun sırasında çökme sorununu çözmeyi planlıyoruz. Bu hataları tamamen ortadan kaldırmak mümkün değil fakat Apex Legends Sezon 1’e ekleyeceğimiz raporlama seçeneği, bu hataları ortadan kaldırmamıza yardım edecek.”

Oyuncuların, oyuna tekrar giriş özelliği istediğini belirten Jayfresh, şöyle devam etti:

“Üzülerek söylemek zorundayız ki şuan birkaç sebep yüzünden bunu Apex Legends’a eklemeyi düşünmüyoruz. Oyuncuların bu özelliği kötüye kullanabileceğinden ötürü, birçok risk taşıyor. Bu özellikten önce ilgilenmemiz gereken daha önemli sorunlar olduğundan ötürü bu özellik şuan için gereksiz gibi görünüyor.”

Oyuncuların yakındığı bir diğer konu ise oyun başlangıcındaki sunucu performansı. Jayfresh bu konuda “Eğer daha fazla ücret ödeyip daha iyi bir sunucu alabilseydik bunu çoktan yapardık fakat elimizde bulunan en iyi sunucuları kullanıyoruz. Ekibimiz ile bu sorun üzerinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaptığımız güncellemeler hakkında sizi bilgilendireceğiz.’’ Dedi.

Yeni yapılan bu açıklama ile Apex Legends oyuncularının kısa zaman içerisinde yakındıkları bu sorunlardan yeni yapılacak olan güncellemeler ile yavaş yavaş kurtulacakları aşikar.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir