Apex Legends

Becker College Apex Legends bursu veriyor

Çıkmasının üzerinden kısa bir zaman geçmesine rağmen Battle Royale alanında büyük bir patlama yaratan Apex Legends bir yeniliğe daha imza atıyor. Apex Legends şimdi ise gözünü okul programlarına dikmiş vaziyette. Amerika’da bulunan Becker College geçtiğimiz günlerde yeni bir burs programı yayınladı. Burs programı sayesinde düzenlenecek Apex Legends turnuvalarında üst düzey performans sergileyen oyuncular 5.000 dolar değerinde bursun sahibi olacaklar.

Becker Üniversitesi, Team Genji ve Helix Esports bu projeyi ortak yürütmek için anlaşma imzaladılar. Helix Esports, Nisan ayı başında New Jersey’de turnuvanın ev sahipliğini yapacak. Team Genji ise turnuva boyunca analizler yapıp oyuncuları değerlendirecek. Turnuvada derece yapan oyuncular, okul tarafından verilecek tek seferlik bursun sahibi olacaklar. Ek olarak verilen burs okulun 2019 Sonbaharında kendine ait oluşturacağı Apex Legends takımı için de bir davet niteliği taşıyacak.

Becker Üniversitesi Elektornik Sporlar Genel Menajeri Timothy Loew’nin konu ile ilgili açıklaması şu şekilde:

‘’Amacımız, oyuncuların yeteneklerini ve eğitimlerini aynı anda yapabilecekleri bir platform yaratmak. Hem Massachusetts’te yapılacak olan ilk üniversite elektronik sporlar programına ev sahibi olmak, hem de Team Genji ve Helix Esports ile çalışmak heyecan verici olacak.’’

Team Genji CEO’su William Collis ise şunları ekledi:

‘’Dışarıda birçok yetenekli oyuncu var ve biz onları ortaya çıkarmak istiyoruz ve bu sadece bir başlangıç. Yaptığımız analizler ile dünyanın en iyi Hearthstone takımını oluşturmayı başardık. Ve bu yaptığımız işi Becker Üniversitesi ve Helix Esports ile birlikte Apex Legends’e taşımayı dört gözle bekliyoruz.

apex-legends-burs

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir