Battalion 1944

Shroud, Battalion 1944 hakkında yeni açıklamalarda bulundu

Ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Michael “shroud” Grzesiek, Battalion 1944 hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

‘Battalion 1944, Call of Duty 2 gibi’

Ünlü yayıncı ‘shroud’, chatte bir izleyicisinin Battalion 1944 hakkında ne düşündüğünü sormasının ardından oyun hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Daha fazlasını oku: Shroud: ‘Gaben’e 100 bin dolardan fazla para verdim’

Geçtiğimiz günlerde şu an için Battalion 1944’ün en iyi FPS oyunu olduğunu söyleyen yayıncı, bu seferki açıklamasında biraz daha ihtiyatlıydı. Chatten bir izleyicisinin, “Bu zamana dek Battalion 1944 hakkında ne düşünüyorsun?” diye sormasından ardından, ünlü yayıncı şu cevabı verdi: “Eğlenceli. Tıpkı Call of Duty 2 gibi. Hakikaten de CoD 2 gibi, neyse o.”

‘Battalion dünyanın en iyi oyunu değil, çünkü dünyanın en iyi oyunu World of Warcraft’

Ünlü yayıncı, açıklamasının devamında ise oynamayı oldukça sevdiği World of Warcraft’a ufak bir jest yaptı. İşte yayıncının açıklamasının devamı: “Dünyadaki en iyi oyun değil, hiçbir şekilde, ama bunun sebebi çünkü dünyadaki en iyi oyunun World of Warcraft olması. World of Warcraft’ı geçemezsin.”

Ünlü yayıncı açıklamasının devamında, World of Warcraft’ın ne kadar da rekabetçi bir oyun olduğundan bahsetti. Oyunun yalnızca bir oyuncunun bir oyuncuya karşı giriştiği mücadeleden ibaret olmadığını söyleyen eski profesyonel CS:GO oyuncusu, aynı zamanda oyunun takım çalışması yanlarından bahsetti.

‘Battalion 1944 şu an için en iyi FPS oyunu’

23 Mayıs’a değin bir yıldır ‘early-access’ aşamasında bulunan söz konusu oyun, İkinci Dünya Savaşı temasına sahip. Birçok açıdan Call of Duty ile benzerlikler de gösteriyor. Oyunun en başından beri sıkı bir takipçisi olan ‘shroud’, oyunu yayınlarında da oynamaya başladı. Ünlü yayıncı 2 Haziran tarihli yayınında oyunu canlı bir şekilde oynadı ve izleyicilerine oyunda çok fazla süre geçirdiğini ve oyunu gerçekten sevdiğini söylemişti. Yayıncı hatta oyunun şu an için en iyi FPS oyunu olduğunu söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir