Battalion 1944

Shroud: ‘Battalion 1944 şu an en iyi FPS oyunu’

DEXERTO.COM

Ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Michael ‘shroud’ Grzesiek‘e göre, Battalion 1944 şu an en iyi FPS oyunu.

‘Battalion 1944 şu an en iyi FPS oyunu’

Battalion 1944’ün tam versiyonunun çıkmasından bu yana neredeyse bir hafta geçti. Ve ünlü Twitch yayıncısı Shroud’a göre, söz konusu oyun, şu an için en iyi FPS oyunu.

23 Mayıs’a değin bir yıldır ‘early-access’ aşamasında bulunan söz konusu oyun, İkinci Dünya Savaşı temasına sahip. Birçok açıdan Call of Duty ile benzerlikler de gösteriyor. Oyunun en başından sıkı bir takipçisi olan ‘shroud’, oyunu yayınlarında da oynamaya başladı. Ünlü yayıncı 2 Haziran tarihli yayınında oyunu canlı bir şekilde oynadı ve izleyicilerine oyunda çok fazla süre geçirdiğini ve oyunu gerçekten sevdiğini söyledi.

Battalion 1944, İkinci Dünya Savaşı temalı bir FPS oyunu.

‘shroud’ yaptığı yayın sırasında oyun hakkında şunları söyledi: “Ciddiyim, Battalion gerçekten muhteşem. Şimdiden 43 saat oynadım. Fazla eğlenceli. Şimdi de oynamak istiyorum… Oyun muhtemelen en iyi FPS oyunu şu anda. Ve daha çok erken.”

‘Battalion 1944, Call of Duty ile CS:GO’nun bir karışımı’

Ünlü yayıncı, oyunda ne kadar eğlendiğini söyledikten sonra, oyunun Call of Duty ile CS:GO’nun bir karışımı olduğunu ve bu sebeple çok etkileyici olduğunu söyledi. Ve oyunun neden şu an için en iyi FPS oyunu olduğunu açıkladı: “Nedeni şu, çok rekabetçi. Çok fazla Counter Strike vari. Ayrıca çok fazla Call of Duty vari, köşelerin etrafından sıçramak, lanet olası sprey, kısa vuruş, o kadar… Bu yüzden oyun, Call of Duty ve Counter Strike’ın tek bir oyun içerisinde eritilmesi gibi. Yani çok fazla rekabetçi, çok çetin.”

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.