Counter-Strike 2

CS2 Güncellemesi – Yeni Test Aşaması Kullanıcıları Ekleniyor!

Bugün heyecan verici bir haberle karşınızdayız. CS2, son güncellemesiyle birlikte test aşamasına yeni kullanıcıları dahil ettiğini duyurdu. Eğer henüz kontrol etmediyseniz oyuna girip CS2’ye erişim kazanıp kazanmadığınıza bakmayı ve bizleri bilgilendirmeyi unutmayın!

İşte bahsi geçen güncelleme notları:

[ KASA DÜŞMESİ ]
Artık oyuncular, ilk haftalık XP yükselmesiyle birlikte bir silah kasa alacaklar, bazı (boşta) oynama süresinden sonra değil.

CS2

[ SINIRLI TEST ERİŞİMİ ]
Sınırlı testin bir ikinci aşamasına kullanıcılar eklenmeye devam ediyor.

[ HARİTALAR ]

Mirage: Bağlantıya doğru olan kapıdan artık duvar arkasından vurulamaz. Ortadaki kutu yığınının üstündeki boşluk engellendi. Ticket gişesinin yanındaki piksel boşluğu engellendi. A site’ında firebox’a geri zıplama eklendi. Çeşitli oyuncu ve el bombası çarpışma hataları düzeltildi. Çeşitli küçük grafik hataları düzeltildi.

[ SİLAHLAR ]
Bağlantısını kesen oyuncuların C4 patlayıcıyı almasının düzeltilmesi. Deathmatch bonus silahları artık yüklü olan ekipman seçeneklerinden silahlar sunar. USP-S yüklüyken P2000 ekipmanı ile değiştirmek için “CT için değiştir” bağlam menüsü kısayolu eklendi ve tam tersi. Ekipman menüsünden başka bir şeye geçildiğinde sürükle ve bırak işleminin otomatik olarak iptal edilmesi. SCAR-20, G3SG1 silahlarının görünümü iyileştirildi.

[ ATÖLYE ARAÇLARI ]
Boşluk içeren dizinlerde çalıştırıldığında, varlık derleyici hatası nedeniyle yanlış dosyalar oluşturan hata düzeltildi.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir