Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Alman oyuncu denis, BIG Clan’a transfer oldu

Alman oyuncu Denis “denis” Howell , Türk oyuncu İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş’in de yer aldığı BIG Clan’a transfer oldu.

BIG Clan, Sprout oyuncusu Denis “denis” Howell’i transfer etti. Uzun süredir bilek problemi yaşayan Johannes “nex” Maget ise yedeğe çekildi. 24 yaşındaki denis ve eski takımı Sprout ile Charleroi Esports ve Copenhagen Games 2019 turnuvalarında finale yükselmiş fakat finalde 2. turnuvada da kupayı kaldırmamıştı.

BIG’in yeni transferi denis’in sitedeki açıklamasında “Bugün, BIG’e katılacağımı duyurmaktan mutluyum. Kariyerimin son yıllarında öğrendiğim bazı şeylerle takımı geliştirmek için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Özellikle geçmişte çalıştığım eski arkadaşlarla tekrar çalışmayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

BIG takımın CEO’su Daniel Finkler’in açıklamasında ise “Bugün denis’i takımımızın aktif listesine elediğimizi duyurduk. Denis, Almanya’daki en deneyimli ve tutarlı oyunculardan biri. Ayrıca kendisi geçmişte de başarılara sahip bir oyuncu. Yaklaşan turnuvalarda bize ve takıma tüm enerjisiyle yardımcı olabilecek bir oyuncu bulmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. BIG’in kurucu üyesi olan nex, oyuncu olarak muazzam yeteneği konusunda bize yardımcı olmakla kalmadı, aynı zamanda kuruluşumuzdan bu yana organizasyonu ve kimliğimizi de şekillendirdi. Tüm BIG ekibi iyileşme aşamasında ve CS:GO arenasında uzak kalacağı süre zarfında onu destekleyecektir. Tüm çabaları ve şu ana kadar paylaştığımız unutulmaz anlar için teşekkür ederim. Bu bir veda değil.” dedi.

Transferden sonra BIG’in kadrosu ise şu şekilde;

  • Fatih “gob b” Dayik
  • Johannes “tabseN” Wodarz
  • Tizian “tiziaN” Feldbusch
  • İsmailcan “XANTARES” Dörtkardeş
  • Denis “denis” Howell
  • Nikola “LEGIJA” Ninić (Koç)
  • Johannes “nex” Maget (Yedek oyuncu)
  • Owen “smooya” Butterfield (Renegades takımında kiralık oyuncu)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir