Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Cloud9, Zellsis ile yollarını ayırdı

Dün oyuna bir süre ara vermek isteyen flusha ile yollarını ayıran Cloud9, bugün de deneme sürecindeki oyuncusu Jordan “Zellsis” Montemurro ile yollarını ayırdı.

3 ay önce takıma deneme oyuncusu olarak katılan 21 yaşındaki Zellsis bugün Cloud9 ayrıldı. Cloud9, Zellsis ile beraber IEM Katowice Major turnuvasında “Challenger” statüsü kazanmış ve  ELEAGUE CS:GO Invitational 2019’da ikincilik elde etmişti. Amerikalı oyuncunun başka bir Amerikalı takım Swole Patrol’e gideceği düşünülüyor. Cloud9’ın ise 5. oyuncuyla 12 Nisan’da katılacağı BLAST Pro Series : Miami turnuvasından önce anlaşması gerekiyor.

Takım resmi internet  Zellsis’in açıklamalarında “Hala oyuncu olarak öğrenmem gereken çok şey var, ancak ilk öğrenciliğimi inanılmaz bir oyuncu grubuyla geçirmek benim için onurdu. Bu fırsatı bana verdikleri için Cloud9’daki herkese teşekkür ederim ve daha iyi geri dönmeyi planlıyorum.” dedi. Cloud9 CEO’su Jack Etienne ise “Jordan, benzersiz yeteneklere sahip bir oyuncu ve kariyeri ilerledikçe daha iyi bir oyuncu olacak. Cloud9 olarak onun için en iyisini diliyoruz.”dedi. Cloud9 CS:GO menajeri Jonathan Tran “Takımda geçirdiği süre kısa olsa da geçirdiğimiz birkaç ay da katıldığımız turnuvalarda bizimle beraber olduğu için ve gösterdiği tüm çabaları için ona teşekkür ediyorum.” dedi

Zellsis’in gidişiyle Cloud9’ın kalan diğer üyeleri ise şu şekilde;

  • Timothy “autimatic” Ta
  • William “RUSH” Wierzba
  • Maikil “Golden” Selim
  • Fabien “kioShiMa” Fiey
  • Soham “valens” Chowdhury (koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir