Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

CompLexity tekrardan n0thing ile oynayacak

Amerikalı organizasyon compLexity Gaming, ESL Pro League Season 9 Amerika turnuvasına Jordan “n0thing” Gilbert ile katılacak.

Avustralyalı Ricardo “Rickeh” Mulholland vize sorunları nedeniyle ESL Pro League Season 9 Amerika turnuvasına katılamayacak. CompLexity Gaming Avustralyalı oyuncunun yerine daha önce de takımda geçici oyuncu olarak yer alan Jordan “n0thing” Gilbert’i kadrosuna dahil etti. 2019’un başından itibaren takımda geçici olarak bulunan n0thing, takıma Hunter “SicK” Mims katılmasıyla takımdan ayrılmıştı. Amerika’da düzenlenen turnuvada vize sorunlarıyla karşılaşan ilk takım compLexity değil. Daha önce Renegades’in oyuncuları Gratisfaction ve jkaem, INTZ’in oyuncuları kNgV- ve destiny vize sorunu yaşamıştı ve takımlar turnuvaya başka oyuncularla katılmak zorunda kalmıştı.

CompLexity, ESL Pro League Season 9 Amerika turnuvasında B grubunda yer alıyor. Takım B grubunda Team Liquid, Ghost Gaming ve yeni kurulan Lazarus Esports ile yarışacak. CompLexity, 12 Nisan’da başlayacak olan ESL Pro League Season 9 Amerika turnuvasında ilk 6’ya girmeyi başarırsa Fransa’nın Montpellier şehrinde düzenlenecek olan ESL Pro League Season 9 Finallerine katılmaya hak kazanacak. 18 Mayıs’ta başlayacak ESL Pro League Season 9 Finallerinin 750,000 dolar ödül havuzu bulunuyor.

CompLexity’nin ESL Pro League Season 9 Amerika’da oynayacağı kadrosu ise şu şekilde;

  • Shahzeb “ShahZaM” Khan
  • Rory “dephh” Jackson
  • Peter “stanislaw” Jarguz
  • Jordan “n0thing” Gilbert
  • Hunter ” SicK “ Mims
  • Matt “Warden” Dickens (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir