Eternal Fire, BLAST Paris Major 2023 İçin Yeniden Sahnede! Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Eternal Fire, BLAST Paris Major 2023 İçin Yeniden Sahnede!

Dünya Sıralamasında 21 numarada yer alan temsilcimiz Eternal Fire, BLAST Paris Major 2023 için mücadele ettiği Europe RMR B grubuna kötü sayılmayacak bir başlangıç yaptı.  Temsilcimiz ilk maçına  Ninjas in Pyjamas’a kaybederken, günün ikinci maçında ev sahibi Astralis’i yenerek günü 1 galibiyet 1 mağlubiyet ile kapattı.

Ninjas in Pyjamas – Eternal Fire

Temsilcimiz ilk maçına hemen hemen aynı sıralamada yer aldığı Ninjas in Pyjamas karşısında çıktı. Bo1 formatıyla oynanan ilk maçlarda harita Mirage olarak belirlendi. EF karşılaşmaya 5-1 gibi avantajlı bir skor ile başladı. Sonrasında maça ortak olan NiP arka arkaya aldığı roundlar ile ilk yarıyı 8-7 önde tamamladı. İkinci yarıda da ekibimize fırsat tanımayan NiP karşılaşmayı 16-11 kazandı.

Eternal Fire – Astralis

EF günün ikinci maçına ev sahibi sayılabilecek Astralis karşısında çıktı. Eski günlerini mumla arayan Astralis karşısında, EF adına Maj3r şov vardı. Vertigo’da ilk yarıyı 9-6 tamamlayan temsilcimiz, maçı da 16-7 kazanarak durumunu 1 galibiyet 1 mağlubiyete getirdi. Takım kaptanı Maj3r 25 skorluk performansı ile dikkatleri üzerine çekti.

Europe RMR B Grubu’nda Son Durum

İlk günden pek çok sürprize gebe olan B grubunda Monte ve 9INE’ın aldığı 2 galibiyet taraftarları oldukça şaşırttı. 1-1 durumunda turnuvanın favorilerinden G2 olması da CS:GO severler tarafından ilginç karşılandı.

Eternal Fire Maçı Ne Zaman?

EF, BLAST Paris Major 2023 için mücadele ettiği Europe RMR B grubu ikinci gününde bugün sabah saat 11’de Cloud9 ile karşılaşacak.

5mid.com ekibi olarak Eternal Fire’a son CS:GO Major’u yolunda başarılar dileriz.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir