Counter-Strike: Global Offensive

Eternal Fire ESL Pro League Season 17 Yolcusu!

Eternal Fire ESL Pro League Season 17 Yolcusu!

Eternal Fire, ESL Pro League Season 17 Europe kazananlar finalinde güçlü rakibi Sprout karşısında 2-1 kazandı. Ekip bu sonuçla ESL Pro League Season 17 biletini cebine koydu.

Eternal Fire, Genk ve Partizan rakiplerinden sonra güçlü rakibi Sprout engelini de aştı. Heyecan fırtınası olan 3 haritada rakibine 2-1 üstünlük sağlayan EF, aldığı galibiyet ile Malta ESL Pro League Season 17’ye katılma hakkı elde etti.

Eternal Fire – Sprout

Eternal Fire ilk harita için Anubis seçerken, Sprout Overpass seçti. Karşılaşmanın final haritası olarak Mirage belirlendi.

1. Harita – Anubis

Kendi seçtiği haritaya iyi başlayan EF, 3-0 öne geçti. Sonrasında toparlanan Sprout ekibi ilk yarıyı 9-6 önde tamamladı. İkinci yarıda haritanın hakimiyetini eline alan EF 13-9 öne geçti. Haritanın sonunu da iyi oynayan ekip 16-12 ile seride 1-0 öne geçti.

2. Harita – Overpass

Eternal fırtınası 2. haritanın başında da devam etti. Ekip büyük bir baskıyla skoru 7-2’ye kadar getirdi. Sonrasında kendi seçtiği haritada toparlanan Sprout, arka arkaya aldığı roundlar ile ilk yarıyı önde tamamladı. İkinci yarıda da bu hakimiyeti bırakmayan ekip 16-11 ile seriyi final haritasına taşıdı.

3. Harita – Mirage

Kader haritasının baskın tarafı Eternal Fire’dı. Calyx’in inanılmaz performansıyla haritanın başından sonuna üstün oynayan EF, ilk yarıyı 10-5 haritayı da 16-7 kazanmasını bildi. EF’in yıldız oyuncusu Calyx, haritayı 26/8 inanılmaz bir performansla tamamladı. ve EF, bu sonuçla ESL Pro League Season 17’ye katılma hakkı elde etti.

EF Kazanmaya Devam Ediyor!

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.