Eternal Fire IEM Katowice 2024 Team Falcons Counter-Strike 2 Counter-Strike: Global Offensive Genel

Eternal Fire, IEM Katowice 2024’e galibiyet ile başladı!

IEM Katowice 2024 Nedir ?

IEM Katowice 2024, 24 en üst seviyedeki takım için bağımsız bir ESL SC2 Pro Tour etkinliğidir ve 2024 yazında gerçekleşecek olan EPT Dünya Şampiyonası öncesindeki en büyük ikinci duraktır.

IEM Katowice 2024 Eternal Fire
IEM Katowice 2024

Eternal Fire vs Team Falcons | IEM Katowice 2024

Temsilcimizin ana turnuvadaki ilk karşılaşması Team Falcons ile oldu. Bu maç, BO3 olarak oynandı. Temsilcimiz harita olarak Vertigo seçerken, Falcons Nuke’u seçti.

Vertigo | Eternal Fire Tercihi

Temsilcimiz tercih ettiği haritada Eternal Fire tabanca roundunu aldı. Team Falcons’un kendinden emin bir oyunla force attı fakat temsilcimiz force’a karşı da kazanınca skor 3-0’a kadar geldi. Buy round ile Falcons bir round almayı başardı. Temsilcimiz iki roundluk bir seriyle karşılık verince Falcons’da 4 roundluk bir seriyle cevap verdi. İlk yarının son iki roundu da Eternal Fire’in kazanmasıyla ilk yarı 7-5 tamamlandı. Falcons’un force kararı skoru bu hale getirdi diyebiliriz belki de.

İkinci yarıda da temsilcimiz tabanca roundunu kazandı fakat Falcons’un force’u bu sefer tuttu ve skor 8-7’e kadar geldi. Ardından temsilcimiz 3 roundluk bir seriyle cevap verdi ve skor 11-7 oldu. Team Falcons 2 round ile kaşılık versede temsilcimiz haritayı kapatmayı bildi ve harita 13-9 temsilcimiz lehine tamamlandı. XANTARES 18 frag ile haritanın en skorer oyuncusu olurken Calyx, etkili oyunlarına rağmen 8 frag ile en az skor alan oyuncu oldu.

Eternal Fire vs Team Falcons IEM Katowice 2024 HLTV Stats
Eternal Fire vs Team Falcons | IEM Katowice 2024 | HLTV İstatistikleri | Vertigo

Nuke | Team Falcons Tercihi

Temsilcimiz, Team Falcons’u 13-6 mağlup ederek Nuke haritasını da hanesine yazdı ve maçı 2-0 kazandı. Genel olarak Team Falcons’un kendi seçtikleri haritada maça giremediklerini gördük. İlk yarıda tabanca roundunu kazanan temsilcimiz rakibine oyun oynatmayarak ilk yarıyı 9-3 kazandı. İkinci yarıda ise Team Falcons tabanca roundunu kazanarak haritaya dönmeye çalıştı. 3 roundluk bir seri yakalayan Falcons’a temsilcimizin cevabı gecikmedi. Temsilcimiz 4 roundluk bir seriyle karşılık vererek haritayı 13-6 skoru ile kapatmayı başardı. Haritanın frag katkısı en yüksek olma durumu ise paylaşıldı. Falcons’dan Maden temsilcimizden ise MAJ3R 20 frag’e ulaşmayı başardı. Ama hasar ile birleşince HLTV most frag olarak Maden’i seçti. En düşük frag ise 4 frag ile Falcons’dan SunPayus oldu. Temsilcimizin en düşük fragi olan oyuncusu ise 10 frag ile Wicadia. Maçın genelinde en yüksek rating’e sahip olan oyuncu ise beklenildiği gibi XANTARES.

Eternal Fire vs Team Falcons IEM Katowice 2024 HLTV Stats
Eternal Fire vs Team Falcons | IEM Katowice 2024 | HLTV İstatistikleri | Nuke

X yani Twitter hesabımızı buraya tıklayarak ziyaret edebilir ve maçtan kliplere ulaşabilirsiniz.

Eternal Fire‘in diğer maçı ne zaman ?

Temsilcimiz, grup yarı finali maçını yani bir sonraki maçını Pazar günü saat 18.30’da FaZe ile oynayacak.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir