Eternal Fire ESL Pro League Counter-Strike 2 Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri Genel

Eternal Fire’dan Önemli Galibiyet!

Temsilcimiz Eternal Fire ESL Pro League S19’un açılış karşılaşmasında Astralis karşısında fazla varlık gösteremeden mağlup olarak Lower’a düşmüştü. Lower karşılaşması ise bugün oynandı, temsilcimizin last change’e düşmemek için yenmesi gereken rakibi Imperial oldu. Seride Imperial’ın tercihi olan Mirage ve temsilcimizin tercihi olan Anubis haritaları oynansa da bir kazanan olmayınca 3.harita olan karar haritasına gidildi ve bu harita da temsilcimizin MAJOR’da da iyi oynadığı Inferno’ydu.

1.Harita: Mirage | Imperial Tercihi

Haritayı 10-13 skoru ile Imperial geriden gelerek kazanmayı başardı. İlk yarı Imperial üstünlüğü ile 5-7 biterken ikinci yarıda temsilcimiz tabanca roundunu kazanmayı başardı ve 4 roundluk seri ile skoru 9-7’e getirdi. Bu rounda bir round ile Imperial cevap verdi ve skor 9-8 oldu. Temsilcimiz arka arkaya molalar alsa da rakibinin oyununu çözemedi ve skor 10-8’ken Imperial arka arkaya 5  round alarak 10-13 skoru ile haritayı geriden gelerek kazandı ve seride durum 1-0 oldu.

Eternal Fire ESL Pro League S19
Eternal Fire – Imperial | Mirage

2.Harita: Anubis | Eternal Fire Tercihi

Eternal Fire’ın ‘eski’ evi olan Anubis temsilcimiz için kolay geçti. Imperial hem Anubis’e alışık değildi hem de oyuna giremedi bu şekilde Anubis Imperial daha 5 round bile bulamadan bitti. Temsilcimiz ilk yarıyı kaybettiği clutchlarla beraber 8-4 önde kapatırken ikinci yarıda da tabanca roundunu alarak serisine devam etti ve 5 roundluk bir seri bularak haritayı 13-5 kapattı.

Eternal Fire ESL Pro League S19
Eternal Fire – Imperial | Anubis

3.Harita: Inferno | Karar Haritası

Inferno temsilcimiz için kötü başladı. Tabanca roundunu kazanan Imperial üzerine 5 roundluk bir seri koyarak haritayı 6-0 açmayı başardı, temsilcimiz bir round ile karşılık verdi. Imperial’ın tek bir seri bulması ile skor 8-1’e geldi. Temsilcimiz son yarının 3 roundunu kazanmayı başardı ve ilk yarı 8-4 bitti. Temsilcimiz ikinci yarıda da geri dönüşünü sürdürmek istiyorsa tabanca rounduna ihtiyacı vardı ve istediğini aldı. Tabanca roundunu da kazanan temsilcimiz üzerine 5 roundluk bir seri katarak skoru 8-10’a getirdi. Imperial bir round ile cevap versede temsilcimizi durduramadı ve temsilcimiz 3 roundluk seri ile haritayı 8-13 seriyi ise 1-2 kazanmayı başardı.

Eternal Fire ESL Pro League S19
Eternal Fire – Imperial | Inferno

 

Eternal Fire’ın bir dahaki maçı ne zaman?

Temsilcimizin bilinen en yakın maçı 24 Nisan yani yarın. ESL Pro League’de yoluna devam eden temsilcimiz, Group A Lower Bracket finalinde HLTV sıralaması 39 olan FNATIC ile karşılaşacak. Maçın saati ise şimdilik 20.30 olarak biliniyor.

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

editor
2020'den beri bir şekil de espor ile iç içe. Sosyal medya, yönetim, oyuncu ve nicesi. Genelde görülmeyene değer verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir