Counter-Strike: Global Offensive

FaZe, NEO ile yollarını ayırdı

Avrupa merkezli FaZe, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte Filip “NEO” Kubski ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Twitter hesabından yaptığı açıklamayla oyuncuya teşekkür eden FaZe takımı, paylaşımda şu sözlere yer verdi:

“NEO, artık kadromuzun bir oyuncusu değil. Takıma verdiği katkılar ve gösterdiği çaba için teşekkür etmek istiyoruz. Böylesine bir efsaneyle çalışmak bir zevkti. Gelecekte onun için en iyisini diliyoruz.”

32 yaşındaki tecrübeli Polonyalı oyuncu Mayıs 2019’da FaZe bünyesine katılmıştı ve takımın oyun içi lideri görevini devralmıştı.  FaZe bünyesindeyken BLAST Pro Series Los Angeles 2019’daki ikincilik dışında pek de kayda değer bir başarıya imza atamayan oyuncu, profesyonel oyunculuk kariyerine devam edip etmeyeceği hakkında henüz bir açıklama yapmadı. Oyuncunun eski takımıyla katıldığı son turnuva, StarLadder Berlin Major 2019’du. Avrupa temsilcisi, bu turnuvayı 12. olarak tamamlamıştı.

Oyuncu piyasası şu anda çok yoğun. Birçok iyi oyuncu ya serbest durumda ya da takımında yedek olarak transfer edilmeyi bekliyor. Hal böyle olunca da her gün yeni bir spekülasyon ortaya çıkıyor. MIBR takımında yedek olarak bekleyen Coldzera, yoğun dedikodulara göre FaZe’e transfer olmaya çok yakın. İlerleyen günlerde bizi hangi transfer haberleri bekliyor göreceğiz.

FaZe takımının son değişiklikten sonra kadrosu:

  • Håvard “rain” Nygaard
  • Nikola “NiKo” Kovač
  • Olof “olofmeister” Kajbjer
  • Ladislav “GuardiaN” Kovács
  • Janko “YNk” Paunović (coach)

FaZe’in mücadele edeceği bir sonraki organizasyona 3 gün sonra başlayacak. ECS Sezon 8 bünyesinde mücadele edecek takımın, kadrosunu kiminle tamamlayacağı merak konusu.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.