Counter-Strike: Global Offensive

Renegades, Grayhound Gaming kadrosu ile sahneye geri döndü

Ekim ayının son gününde bütün CS:GO kadrosunu 100 Thieves’e satan Avustralya temsilcisi Renegades, bir diğer Okyanusya takımı Grayhound Gaming kadrosunu bünyesine kattığını duyurdu. Duyuru Renegades’in resmi Twitter hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile yapıldı.

Renegades, kadrosunu 100 Thieves’e sattığından beri aktif durumda değildi. Satın alınan kadro, son haliyle birlikte yaklaşık 1 yıldır beraber oynuyordu. AZR, jks gibi oyuncular ise 4 yılı aşkın süredir Renegades kadrosunda bulunuyordu. Oyuncular son olarak, StarLadder Berlin Major 2019’da kimsenin beklemediği bir performans göstererek turnuvayı 3. sırada bitirmeyi başarmıştı. Daha sonra da yükselen performansını devam ettiren ekip, son olarak Kuzey Amerika organizasyonuna dahil oldu.

Grayhound Gaming, 2017 yılında CS:GO sahnesine giriş yaptı. Kurulduğu günden beri büyük organizasyonlarda yer almaya çalışan, küçük çaplı organizasyonların ise iddialı takımları arasında olan Okyanusya ekibinin, dünyanın en büyük takımları arasında yer aldığını söylemek oldukça zor. Fakat her iki takımın da aynı ülkede bulunması, bu transferin gerçekleşmesinde en büyük etken. Eski Grayhound yeni Renegades kadrosu bünyesinde, dexter ve DickStacy gibi yaklaşık 2 yıldır birbiriyle oynayan oyuncuları bulunduruyor. Kadroya son katılan isim ise 22 yaşındaki Avustralyalı oyuncu Joshua “INS” Potter(HP esprisi yapmak yasak.).

Avustralya temsilcisinin kadrosunun görünüşü şu şekilde:

  • Liam “malta” Schembri
  • Ollie “DickStacy” Tierney
  • Christopher “dexter” Nong
  • Simon “Sico” Williams
  • Joshua “INS” Potter
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.