Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

IEM Katowice için geri sayım başladı

Counter Strike takipçileri için apayrı bir yeri olan IEM Katowice 2020, 500.000 dolarlık ödül havuzuyla 24 Şubat-1 Mart tarihleri arasında oynanacak.

2020 yılı CS:GO izleyicileri için tüm hızıyla devam ediyor. BLAST Premier Spring 2020’nin grup aşamaları geçtiğimiz günlerde tamamlandı. Bunun ardından iki rakip lig de başlamak için gün sayıyor: ESL Pro League ve FLASHPOINT. Şimdiyse sahneye hayranlar için en özel turnuvalardan biri çıkıyor: IEM Katowice!

Intel Extreme Masters’ın yedinci turnuvası olan Katowice 2020, 500.000 dolarlık ödülüyle Spodek Arena’da oynanacak. Arenada yerini alacak olan 11.500 CS:GO hayranı, takımlarını desteklemek için sesini kısacak!

24 Şubat-1 Mart tarihleri arasında listedeki en iyi 15 takımdan 12’si bu etkinlikte zafere ulaşmak için kıyasıya yarışacak. IEM Katowice 2020’nin Inel Grand Slam serisinin bir parçası olduğunu da buradan tekrar hatırlatalım. Intel Grand Slam Season 3’te yarışmış olan beş takımın hepsi burada yer alacak. Bu takımlar Astralis, mousesports, Evil Geniuses, Fnatic ve Team Liquid. Turnuva kupasını sahneye bir önceki turnuvanın galibi olan Na’Vi’den Danylo “Zeus” Teslenko getirecek.

IEM Katowice’de yarışan 16 takım, 8’erli 2 grupta mücadele edecek. Üç harita üzerinden oynanan maçlar çift eleme usulüyle kazananı belirleyecek. Kazananlardan iki takım ve kaybedenlerden bir takım play-off’lara ilerleyecek. Grup aşamaları 24-27 Şubat tarihlerinde oynanırken, play-off’lar 28 Şubat ile 1 Mart tarihlerinde tamamlanacak.

IEM Katowice Grupları:

Group A Group B
Ninjas in Pyjamas [Invited] 100 Thieves [Invited]
Team Vitality [Invited] G2 Esports [Europe Qualifier]
Astralis [IEM Beijing 2019 winner] mousesports [ESL Pro League S10 winner]
Cloud9 [North-America Qualifier] TyLoo [Asia Qualifier]
Natus Vincere [Invited] Team Liquid [Invited]
FaZe Clan [Europe Qualifier] Virtus.pro [Invited]
Renegades [Ocenia Qualifier] MAD Lions [Europe Qualifier]
Fnatic [DreamHack Masters Malmö winner] Evil Geniuses [Invited]

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir