Counter-Strike: Global Offensive

INTZ oyuncuları vize sorunları nedeniyle ESL Pro League’yi kaçıracak

INTZ oyuncuları Vito “kNgV-“ Giuseppe ve Lucas “destiny” Bullo vize sorunu nedeniyle ESL Pro League Season 9 Amerika’yı kaçıracak.

Brezilya temsilci INTZ eSports, ESL Pro League Season 9 Amerika turnuvasından önce kötü haber geldi. Takımın oyuncuları Vito “kNgV-“ Giuseppe ve Lucas “destiny” Bullo, vize problemleri nedeniyle turnuvada yer alamayacak. 2017 yılında 100 Thieves takımında oynarken de aynı sorunla karşılaşan kNgV-, ELEAGUE Major Boston turnuvasına takımca katılamamıştı. INTZ bu oyuncuların yokluğunda ESL Pro League Season 9 Amerika turnuvası için Imperial oyuncusu Gustavo “SHOOWTiME” Gonçalves ve takımın eski oyuncusu João “horvy” Horvath ile anlaştı.

INTZ, ESL Pro League Season 9 Amerika turnuvasında A grubunda yer alıyor. Takım A grubunda NRG,Renegades ve eUnited ile yarışacak. Takım 12 Nisan’da başlayacak olan ESL Pro League Season 9 Amerika turnuvasında ilk 6’ya girmeyi başarırsa Fransa’nın Montpellier şehrinde düzenlenecek olan ESL Pro League Season 9 Finallerine katılmaya hak kazanacak. 18 Haziran’da başlayacak ESL Pro League Season 9 Finallerinin 750,000 dolar ödül havuzu bulunuyor.

INTZ eSports ESL Pro League Season 9 Amerika’da oynayacağı kadrosu ise şu şekilde;

  • Alexandre “xand” Zizi
  • Gustavo “yeL” Knittel
  • Marcelo “chelo” Cespedes
  • João “horvy” Horvath (ESL Pro League için geçici oyuncu)
  • Gustavo “SHOOWTiME” Gonçalves (ESL Pro League için geçici oyuncu)
  • Alessandro “Apoka” Marcucci (Koç)
Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.