Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

LDLC yeni kurduğu CSGO takımının tüm oyuncularını duyurdu

Team LDLC, içerisinde Türk oyuncu Engin “MAJ3R” Küpeli’nin de yer aldığı yeni Counter-Strike: Global Offensive takımını duyurdu.

Fransız ekip Team LDLC yeni kurduğu CS:GO takımının tüm üyelerini duyurdu. Takımın ilk açıklanan üyesi eX Space Soldiers’ten ayrılan Türk oyuncu Engin “MAJ3R” Küpeli olmuştu. Takım bir sonraki oyuncusu ise MAJ3R’in Counter-Strike 1.6 zamanındaki Millenium takımdan itibaren arkadaşı olan 27 yaşındaki Christophe “SIXER” Xia olmuştu. Takımın 3. üyesi ise daha önce SIXER ile takımda yer alan Alexandre “xms” Forté oldu. Takımın 4. oyuncusu 2 majör şampiyonu Vincent “Happy” Schopenhauer oldu. Fransız CS:GO’sunda önemli bir yere sahip olan tecrübeli oyuncu Happy, 2014 yılında ilk majör şampiyonluğunu Team LDLC ile kazanmıştı. Tecrübeli 4 oyuncudan oluşan takımın 5. üyesi ise beklenmedik bir isim oldu. Takım Charleroi Esports turnuvası için 5. oyuncu olarak Rodolphe “roden” Bianco’yu test edeceklerini duyurdu.

Team LDLC, koç pozisyonunda kimin olacağını ise henüz açıklamadı. Takımın ilk LAN turnuvası 2 Nisan’da başlayacak olan ve 100,000 avro ödül havuzu bulunan Charleroi Esports 2019 turnuvasına olacak. Team LDLC, Charleroi Esports turnuvasında A grubunda yer alıyor. Takımın A grubunda Vitality, Sprout ve FrostFire ile yarışacak.

Team LDLC’nin tam kadrosu ise şu şekilde;

  • Engin “MAJ3R” Küpeli
  • Christophe “SIXER” Xia
  • Alexandre “xms” Forté
  • Vincent “Happy” Schopenhauer
  • Rodolphe “roden” Bianco (Deneme oyuncusu)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir