Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

NiP tekrardan draken ile anlaştı

NiP, oyuna enerji eksikliği nedeniyle ara veren 28 yaşındaki oyuncu Dennis “dennis” Edman yerine William draken Sundin’ı kadrosuna kattı.

NiP’nin kendi resmi sitesindeki açıklamada “Oyuncumuz Dennis’in, son zamanlarda programındaki yoğunluk nedeniyle yorgunluk yaşıyordu. Majör sonrası CS:GO arenasına geri dönmeden önce kendisine gelebilmesi için oyuna biraz ara vermesi konusunda anlaştık. Önümüzdeki günlerde CS:GO takımımızın maç programı ağır ve biz oyuncularımızın sağlığı konusunda risk almak istemiyoruz. Dennis ise önümüzdeki günlerde muayene olacak ve hazır olduktan sonra geri dönecek.” dendi. Ayrıca resmi sitesindeki diğer yazıda “Dennis’in ara vermesiyle yaklaşan turnuvalarda 5. oyuncu olarak daha önce Ninjas in Pyjamas’de oynayan tanıdık bir isim göreceğiz. Eski oyuncumuz William “draken” Sundin, takımın AWP oyuncusu olacak. Draken, NiP’de oynadığı süre boyuncu bizimle IEM Oakland kupasını kaldırmıştı. Yaklaşan etkinliklerde oyuncularımızı görmek için sabırsızlanıyoruz ve tüm hayranlarımıza Dennis’in durumuyla alakalı ilerleyen günlerde bilgilendirme yapacağız.” dendi.

Geçtiğimiz günlerde içinde Scream’in de bulunduğu Avrupalı oyunculardan oluşan karma bir kadro kurduğunu açıklayan draken, o kadrodan ayrılarak geçici olarak dennis’in yerine NiP kadrosunda boy gösterecek. Dennis ise bir süre CS:GO arenasından uzak kalacak.

Değişiklikten sonra oluşan NiP kadrosu ise şu şekilde;

  • Christopher “GeT_RiGhT” Alesund
  • Patrik “f0rest” Lindberg
  • Fredrik “REZ” Sterner
  • Jonas “Lekr0” Olofsson
  • William “draken” Sundin (Geçici oyuncu)
  • Faruk “pita” Pita (Koç)
  • Dennis “dennis” Edman (Oyuna ara verdi)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir